punkty: 575
Stadion Miejski
Radzyń Podlaski, Warszawska 77
Odsłon: 1401
Sędziowie: arbiter główny Artur Szelc, asystenci Albin Kijowski, Grzegorz Gądela

17:47~Orleta
45'Koniec pierwszej połowy.
17:46RegioWyniki
17:44~Orleta
43'Rzut wolny dla Orląt. Wrzuconą przez Ciborowskiego pod bramkę Piłkę piąstkuje Korziewicz. Piłka trafia do Gałązki, strzał zawodnika Orląt mija słupek bramki gości.
17:43~Orleta
42'Główka Mateusza Jędryasa trafia w poprzeczkę.
17:39~Orleta
39'Blisko kolejnej bramki dla gości. Główkę Damiana Jędryasa piąstkuje Nowacki.
37'Znów gorąco pod bramką Nowackiego. Sytuację ratuje Waniowski.
bedzie jakies video z gry?
17:34bezett
Ładne bramki padają w Radzyniu. Pierwsza z woleja z okolic prawego rogu pola karnego, druga natomiast to mocny strzał sprzed pola karnego w lewy górny róg bramki.
17:25~Orleta
24'Strzał Brockiego z linii pola karnego łapie Nowacki.
17:24~Orleta
22'Na boisku leży kontuzjowany Lipiński. Pomocy zawodnikowi Orląt udzielają koledzy
22'Sieniawa pod bramką Orląt. Zawodnicy gości tracą piłkę. Rzut od bramki.
17:21~Orleta
19'Mateusz Jędryas przed szansą strzelenia gola. Uderzenie napastnika gości z bliskiej odległości łapie Nowacki.
17:18~Orleta
17'Gałązka dośrodkowuje pod bramkę, obrońcy gości wybijają piłkę.
17:17~Orleta
17'Bożym wywalczył rzut rożny.
17:16~Orleta
15'Gałązka wrzuca w pole karne, pojedynek główkowy wygrywa Drelich. Aut dla Orląt.
15'Rzut wolny dla Orląt. Do bramki gości ponad 30 metrów.
17:15~Orleta
14'Faulowany Damian Jędryas. Rzut wolny ze środka boiska goście wykonują grając w poprzek
17:15RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Chełmianka Chełm - Stal Rzeszów
17:12~Orleta
11'Kontratak Orląt. Wrzutkę Bożyma w pole karne głową do bramkarza kieruje Kapuściński.
17:11~Orleta
11'Mecz od kilku minut toczy się na połowie Orląt.
17:10~Orleta
Kolejny atak Sokoła zakończony na Kursie.
9'Atak gości. W pole karne wrzuca Brocki, Kursa wybija piłkę.
17:06~Orleta
5'Gałązka dośrodkowuje w pole karne, Drelich głową wybija piłkę daleko od bramki.
17:05~Orleta
4'Bożym faulowany przy bocznej linii pola karnego. Rzut wolny.
3'Wrzutka Gałązki w pole karne, obrońcy gości przejmują piłkę.
17:03~Orleta
2'Bartosz Idzikowski wywalczył rzut rożny dla Orląt.
17:01~Orleta
1'Mecz rozpoczynają gospodarze.