Powiatowe Centrum Sportu
Bełchatów, Czapliniecka 96
Widzowie: 300
Odsłon: 538
Sędziowie: Gąsior Dawid (sędzia główny), Barczak Filip (sędzia asystent 1), Masłowski Jacek (sędzia asystent 2)

20:06~Rodowity_1911
Jebać legi starą qurwę @!!!!!!!!!!
19:53Maxxey
'94: Skalnik powoli zaczyna świętować. Remis 2:2 oznacza dla nich wygraną.
19:49Maxxey
'90: Pięć minut doliczone!
19:48Maxxey
'89: Jacek Berensztajn i mamy 2:2. Teraz nerwówka w końcówce. Zjednoczeni muszą strzelić bramkę.
19:46Maxxey
'88: Karny dla Zjednoczonych!
19:37Maxxey
'79: Skalnik strzelił bramkę. Być może nawet na miarę awansu. Zjednoczeni muszą strzelić bowiem dwie bramki.
19:35Maxxey
'77: Kwadrans do końca. Pachnie dogrywką.
19:17Maxxey
'59: Po kwadransie gry nadal 1:1. W Skalniku na placu gry Wojciech Robaszek. To jego pierwszy oficjalny mecz od...2003 roku.
18:53Maxxey
Wielkie emocje w Bełchatowie i do przerwy remis. Czy będzie dogrywka, czy też któryś z zespołów pokusi się o wygraną? Przed nami druga połowa spotkania.
18:50RegioWyniki
18:42Maxxey
'37: Wyrównującego gola strzelił Łukasz Michalski.
18:41Maxxey
Mamy remis. Teraz błąd w defensywie popełnił Skalnik i wykorzystał go gracz Zjednoczonych. Sprawa awansu znów otwarta.
18:33Maxxey
Zjednoczeni blisko wyrównania. Piłka poszybowała nad poprzeczką.
18:30Maxxey
'26: Bramka dla Skalnika Sulejów. Błąd obrony i 1:0 prowadzą goście.
18:24Maxxey
'20: Po 20 minutach 0:0 - gra się wyrównała.
18:13Maxxey
'9: Jak na razie wyrównane spotkanie. Zjednoczeni chcą strzelić bramkę, ale Skalnik umiejętnie się broni.
17:48Maxxey
Mecz poprowadzi Dawid Gąsior, a spotkanie rozegrane na obiekcie Powiatowym Centrum Sportu.
17:45Maxxey
W zespole Zjednoczonych między innymi były reprezentant Polski - Jacek Berensztajn. W Skalniku zobaczyć zaś można Wojciecha Robaszka - byłego trenera ŁKS Łódź.
17:43Maxxey
Za niespełna dwadzieścia minut rewanżowy mecz o awans do piotrkowskiej klasy okręgowej. Zjednoczeni Gmina Bełchatów zmierzą się ze Skalnikiem Sulejów. Pierwszy mecz zakończył się remisem 1:1.