Odsłon: 609

19:48Maxxey
Kontra Warty i bramka. 3:1. Nic już nie odbierze zwycięstwa działoszynianom.
19:38Maxxey
Jest wreszcie bramka dla Rakowa II. Dwanaście minut do końca, czy rezerwy grającego w PKO Ekstraklasie klubu są w stanie uratować chociażby remis?
19:35Maxxey
'76: Do końca kwadrans.
19:34Maxxey
'74: Niesamowita postawa bramkarza z Działoszyna. Raków II nie ma pomysłu jak strzelić bramkę.
19:22Maxxey
'62: Kolejna świetna interwencja bramkarza Warty. Rzut rożny.
19:17Maxxey
Imponuje sportową sylwetką były gracz GKS Bełchatów.
19:16Maxxey
W zespole z Działoszyna weteran piłkarskich boisk - 44-letni Krzysztof Kukulski.
19:16RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Orzeł Unin - Promnik Łaskarzew
19:16Maxxey
'Ciemne chmury nad Kamykiem, możliwy deszcz.
19:10Maxxey
A teraz kolejna sytuacja bramkowa dla Rakowa. Częstochowianie teraz przeważają.
19:10Maxxey
W pierwszej połowie bramki dla Warty strzelili: Oskar Korbela i Paweł Marchewka.
19:10Maxxey
'50: Po zmianie stron znacznie aktywniejsze rezerwy Rakowa.
19:06RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Zwolenianka Zwoleń - SKS Potworów
19:05RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Orzeł Unin - Promnik Łaskarzew
19:00Maxxey
Po pierwszej połowie nieoczekiwanie chyba, ale pewnie prowadzi Warta Działoszyn 2:0.
19:00RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Zwolenianka Zwoleń - SKS Potworów
18:58Maxxey
'44: Pewnie wykonany i mamy 2:0 dla Działoszyna.
18:57RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Zwolenianka Zwoleń - SKS Potworów
18:57Maxxey
'43: Karny dla Warty.
18:54Maxxey
Kontra Warty Działoszyn i bramka. 1:0 prowadzi czwartoligowiec z województwa łódzkiego.
18:45Maxxey
'30: Pierwszy rzut rożny dla Warty Działoszyn.
18:30Maxxey
'15: Po kwadransie gry mamy bezbramkowy remis. Jak na razie wyrównany pojedynek.
18:19Maxxey
'4: Powinno być 1:0 dla Warty. Mocny strzał jednego z graczy z Działoszyna odbił przed siebie bramkarz Rakowa II.
17:59Maxxey
18:15 - o tej godzinie sędziowie dadzą znać do rozpoczęcia spotkania.
17:55Maxxey
Mecz może rozpocząć się kilka minut później. Raków II dopiero dojechał na kameralny obiekt.
17:52Maxxey
Witamy serdecznie z bocznego boiska w Kamyku. Na obiekcie miejscowej Pogoni dzisiaj sparing rozegrają dwaj czwartoligowcy - Warta Działoszyn (IV liga łódzka) i Raków II Częstochowa (IV liga śląska).