Widzowie: 50
Odsłon: 1276
Sędziowie: Waldemar Pyznar ( GORLICE )

13:58ziemniaczek
KONIEC MECZU 4:0 ZASLUŻONE ZWYCIESTWO POPRADU PO 45 MIN NIE ZARYZYKOWALIBYSMY TEGO STWIERDZENIA ALE TO CO POKAZAŁ POPRAD I MŁODZI ZAWODNICY TEGO KLUBU BRAWO BRAWO BRAWO !!
13:47ziemniaczek
4:0 Poprad robi co chce na boisku Kamil Baran sam skończył akcje piłkę dostał na środku boiska
13:38~Marcingazeta
Te plusy to pewnie Ci co zagrali.Jakies zmiany pewnie nastapily
13:38ziemniaczek
73 min piękna interwencja Daniela Bomby :) broni strzał z 11 m paruje piłkę nad poprzeczkę
13:37~Marcingazeta
Te plusy to pewnie Ci, co ostatecznie weszli
13:36ziemniaczek
Na szczęście to nien był protokół :) taki papier dostałem z Liamnovi
13:35~Marcingazeta
A na fotce było,że Pietrzak bronił.To jak jest?
13:29ziemniaczek
Kontuzja bramkarza Limanovi za Mastalerza wchodzi Pietrzak
13:29~gramy
Wilk i Polański strzelają bramki,czego chcieć więcej.
13:26ziemniaczek
Rzut wolny z 25 m
Przerwa uzupełnienie płynów
13:24ziemniaczek
3:0 rzut wolny z 2m do piłki podchodzi Wilk uderza przy słupku 3:0
13:21~gramy
Kadra Popradu już zamknięta,czy jeszcze kogoś testują?
13:19ziemniaczek
2:0 piękna akcja Popradu Muszyna piłka jak po sznurku akcje finalizuje Polanski strzałem po ziemi
13:08ziemniaczek
Dokładnie wynik idzie w świat ;)
13:00~gramy
Za Bańkosza jeszcze w 3 lidze Poprad też nie grał ładnie dla oka,ale byli skuteczni i wygrywali,ten poziom rozgrywek to głównie zaangażowanie.
12:58ziemniaczek
Futbol jest niesprawiedliwy i to wiemy wszyscy :)
12:57ziemniaczek
PO 45 MIN : Limanovia lepsza technicznie miała 2 sytuację do strzelenia bramki ale Paradami podpisywał się Daniel Bomba do niedawna bramkarz Limanovi
12:57~gramy
Gruca poważna kontuzja?Co z Podgórniakiem?
12:55ziemniaczek
To co zrobił Daniel Bomba w 45 minucie.....akcja Limanovi z 5 m strzelał Basta super interwencja Daniela który paruje piłkę na słupek a ta wychodzi w pole
12:53RegioWyniki
12:49~Fan24
Jak to się składa że jak gramy z Limanową u siebie to sędziowie są zawsze z Gorlic
12:49~gramy
Poprad oddał Michała Zawiślana do Orkana Szczyrzyc.
12:47RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Tarnovia Tarnów - Barciczanka Barcice
12:41~gramy
z dobrych odszedł Pachowicz do Wieczystej
12:38ziemniaczek
czym myli zupełnie bramkarza Limanovi
1:0 dla Popradu strzelcem Orzechowski głupia strata piłki przez obronę Limanovi na swojej połowie do piłki dopada Orzechowski i strzela z ok 20 m po ziemi piłka trafia jeszcze obrońcę Limanovi