Zmiana wyniku 2:1 w meczu Wolania Wola Rzędzińska - Orkan Szczyrzyc
18:46~Fans
Krzysiu Dajesz tam Walka
18:46GKSGLINIK.pl
'90: Groźna akcja Watry, Sebastian Kowalczyk próbuje przerwać tą akcję wybija wprost na porzeczkę. Było blisko straty bramki.
18:40GKSGLINIK.pl
'84: Glinik Gorlice nie odpuszcza, po raz kolejny Szusz podaje w tempo do Kmaka ten decyduje się na strzał z pierwszej... Sędzia boczny sygnalizuje spalony. Następuje przerwanie gry.
18:37~sid
Com os jogadores do GKS se conhecendo cada vez mais.... podemos esperar muita alegria para nós torcedores
18:36RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Wolania Wola Rzędzińska - Orkan Szczyrzyc
18:36GKSGLINIK.pl
'80: Za dyskusje z Sędzią spotkania Andrzej Rabiański otrzymuje żółtą kartkę, jest to druga kartka więc zawodnik jest zmuszony opuścić boisko.
18:35GKSGLINIK.pl
'78: Da Silva podaje piłkę do Daniela Kmak ten i tym razem ustawia się do oddania strzału... tym razem skutecznie! Mamy 0:2 na tablicy wyniku.
18:33~sid
Goooolllll!!!!!!!
18:33~Fans
GKS !!!
18:32GKSGLINIK.pl
'76: Szusz Kacper po raz kolejny pokazuje klasę na boisku, podaje doskonałą piłkę do Daniela Kmak ten próbuje wyciągnąć bramkarza przed próbą oddania strzału. Piotr Tomasik w ostatnim momencie łapie piłkę.
18:29GKSGLINIK.pl
'73: Robert Mroszczuk atakuje Dawid Drąg bez piłki, mamy brutalny faul. Sędzia bez zastanowienia wyciąga żółtą kartkę.
18:28GKSGLINIK.pl
'70: Kapłon Bogdan miał dwie sytuacje na zdobycie bramki. Mariusz Różalski w obu przypadkach broni. Zgromadzona na Stadionie publiczność tylko westchnęła.
18:24GKSGLINIK.pl
'68: Kmak Daniel podaje piłkę do Kacpra Susz ten oddaje mocny strzał w kierunku bramki... piłka uderza w słupek i wraca na boisko. To była doskonała sytuacja na podwyższenie prowadzenia.
18:22~Fans
ludzią nigdy nie dogodzisz tak juz jest jedziemy w drugiej Połowie GKS !!
18:19~sid
Vamos aumentar o placar GKS !!!!
18:18~Lolek123
Wszyscy tydzień temu tu jechali po gliniku a teraz widze ci sami uradowani :/ żenujące
18:18~sid
Valeu, obrigado Santiago pela dedicação
18:17~dres
Aż serce się raduje z takiego wyniku.
18:14GKSGLINIK.pl
'58: Tarasek podaje piłkę do Kmaka ten próbuje minąć obrońcę jednak ten sprytnie wybija poza pole gry.
18:12GKSGLINIK.pl
'56: Gogola Piotr oddaje strzał ze środka boiska, jest on jednak mocno niecelny.
18:11~sid
Pra cima Guilherme
18:10~sid
sid
18:09GKSGLINIK.pl
'53: GKS Glinik w ataku, Da Silva oddaje mocny strzał, piłka przelatuje na obrońcami Watry... bramkarz pewnie broni.