Sędziowie: Damian First ( GORLICE)

15:04ziemniaczek
WAŻNE JEST TO ZE 270 MINUT POPRAD MUSZYNA NIE STRACIŁ BRAMKI
15:03ziemniaczek
KONIEC MECZU 4:0 BEZ APELACYJNA PRZEEAGA POPRADU MUSZYNA WYNIK MOGLBY BYC WYZSZY GDYVY W DRUGIEJ POLOWIE POPRAD WYKORZYSTAL WSZYSTKIE OKAZJE .
14:26ziemniaczek
4:0 58 min i ponownie koronkowa akcja Popradu Muszyna rozegrana przed polem karnym i Orzechowski Mateusz z ok 16 m po ziemi przy słupku uderzył nie do obrony
14:19ziemniaczek
50 min piękna koronkowa akcja Popradu dośrodkowanie w pole karne po ziemi wzdłuż bramki i Tomasz Bomba pakuje piłkę do bramki
14:14ziemniaczek
2:0 47 min rzut wolny ok 40 m Wilk dosrodkowuje w pole karne nie porozumienie bramkarza z obroncą w efekcie do bezpanskiej pilki dobiega Janur i pakuje pilke do bramki
14:01ziemniaczek
Troszkę statystyk jak narazie 225 min Daniel Bomba nie pokonany :)
13:59ziemniaczek
ZAGROZIC BRAMCE MKS POPRAD MUSZYNA
PO 45 MINUTACH MKS POPRAD MUSZYNA ZASŁUŻENIE PROWADZI 1:0 BEDAC DRUŻYNĄ LEPSZA STWARZAJACA SOBIE WIECEJ OAKZJI DO ZDOBYCIA BRAMKI. TARNOVIA HOC PRZYCISNEŁA W KONCÓWCE 1 POŁOWY NIESTETY NIE UMIAŁA
13:57RegioWyniki
13:51ziemniaczek
1:0 zut wolny z ok 20 m Wilk dosrodkowuje ale zawodnik gosci wyskakujacy w murze dotknal pilkę reką a karnego wykorzystał Polański
13:38ziemniaczek
27 min mogliśmy już prowadzić 3:0 Polański dwa razy pomylił się z ok 11 metrów ( nie trafił w bramkę) oraz Wilk z 15 m rowniez niecelnie
13:11~gramy