dzięki za relację
14:56zbikz
Dziękuję za śledzenie relacji
14:55zbikz
Koniec meczu kolejny raz na zero z tyłu remisujemy w Bielsku Podlaskim z Turem 0:0
14:50zbikz
4 minuty do podstawowego czasu gry doliczył sędzia
14:48zbikz
Adamiec przegrywa wyśmienitą sytuację z bramkarzem gospodarzy, to chyba była piłka meczowa?
14:46zbikz
Mateusz Butkiewicz faulowany w polu karnym Tura i tylko rzut rożny dla nas
14:45zbikz
Brak skuteczności neszego zespołu jest przyczyną obawy o końcowy rezultat. 5 minut do końca meczu plus doliczony czas
14:44zbikz
Daniel Świderski kolejny raz zwlekał z oddaniem strzału i kolejny raz obrońcy gospodarzy zdążyli z interwencją
14:43zbikz
Brak zdecydowania przy podejmowaniu decyzji o oddaniu strzału przez naszych zawodników jest przyczyną braku efektów bramkowych
14:39zbikz
Daniel Świderski wychodzi sam na sam i kolejny raz sędzia sygnalizuje spolonego zatrzymując naszą akcję
14:17zbikz
Zaczynają się dziać dziwne rzeczy w Bielsku Podlaskim. Kolejny raz głównymi aktorami spektaklu zaczynająbyć białostoccy sędziowie.
14:16zbikz
Kolejna akcja Pawła Adamca przerwana przez sędziego
14:15zbikz
Ewidętne zagranie ręką zawodnika gospodarzy w polu karnym, gwizdek sędziego milczy
14:03zbikz
W zespole Znicza po przerwie nastąpi jedna zmiana w miejsce Konrada Romachowa wejdzie najprawdopodobniej Daniel Świderski
13:58zbikz
Do MAKS: Nie nie jestem, informację przekazuję na podstawie rozmowy telefonicznej z informatorem, który jest obecny w Bielsku Podlaskim.
13:46zbikz
Radzikowski kolejny raz sam na sam z bramkarzem i znowu bramkarz Tura wyszedł obronną ręką