Odsłon: 948

18:08FanV
Koniec!!Po zaciętym meczu Victoria wygrywa 2:1
18:01FanV
'89: Nerwowo zrobiło się na boisku w końcówce spotkania,kolejną żółtą kartką ukarany zawodnik Victorii Grzegorz Kuflowski
17:52FanV
'80: Zmiana w drużynie Niwy boisko opuszcza Łukaszuk Kamil w jego miejsce na murawie pojawił się Sebastian Łuć
17:48FanV
'76: Niespodzianka w Żabikowie, Orkan pokonuje gospodarzy 3:1
17:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:3 w meczu Unia Żabików - Orkan Wojcieszków
17:45FanV
'71: 2:1 dla Victorii, fenomenalne podanie od Pawła Dębowczyka otrzymał Patryk Mostowiec, który w sytuacji sam na sam pokonał bramkarza gości! Fenomenalny mecz Napastnika Victorii, który w dniu dzisiejszym obchodzi urodziny!Gratulujemy!
17:41FanV
'69: Kolejna zmiana w drużynie Victorii Dębowczyk za Hulajkę!
17:40FanV
'67: Drużyna Victorii niesiona dopingiem swoich kibiców złapała wiatr w żagle i coraz śmielej atakuje,przed chwilą strzał z dystansu wybronił bramkarz gości!
17:36RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Unia Żabików - Orkan Wojcieszków
17:36FanV
'58: Zmiana w drużynieNiwy, boisko opuszcza Chorąży Kamil.
17:29FanV
'57: W przerwie meczu nastąpiła także zmiana w drużynie Victorii boisko opuścił Marcin Szymański a na boisku pojawił się Piotr Wiązowski
17:28FanV
'53: Zmiana w drużynie Niwy boisko opuszcza Jaroszuk Marek, w jego miejsce na murawie melduje się Kamil Maksymiuk
17:25FanV
'53: Adrian Kozłowski z rzutu wolnego i mamy 1:1
17:01RegioWyniki
16:56FanV
'44: do regiowyniki dlaczego nie mam w panelu zmian? i nie mogę ich wprowadzić?
16:43RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Unia Żabików - Orkan Wojcieszków
16:33FanV
'20: Zmiana w drużynie Victorii boisko opuszcza kontuzjowany Brzozowski,jego miejsce zajmuje Kamil Gontarz
16:25RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Unia Żabików - Orkan Wojcieszków
16:18FanV
'5: Gospodarzy w dzisiejszym spotkaniu dopinguje około 15 osobowa grupa kibiców.Na płocie wisi także flaga klubowa!
16:17FanV
'4: Żółtą kartką ukarany zawodnik gości! Na ławce drużyny Victorii w dzisiejszym spotkaniu zasiada: Wiązowski Piotr, Kamil Gontarz,Bartek Jaszczuk, Paweł Dębowczyk oraz Mateusz Bożym
16:03FanV
Juniorzy Victorii pokonali Niwę 3:1.Opóźnia nam się spotkanie w Parczewie, zawodnicy obu drużyn jeszcze na rozgrzewce.
15:52FanV
Drużyna Victorii wystąpi dziś w pomarańczowych strojach, natomiast goście w zielonych,za kilka minut początek meczu.
15:32FanV
Witamy serdecznie ze stadionu w Parczewie,na dworze ciepło, słonecznie..idealne warunki do rozgrywania meczu piłkarskiego.Zespoły Niwy i Victorii wyszły właśnie na rozgrzewkę