Widzowie: ?
Odsłon: 2182
Sędziowie: Michał Ślaski (KS Tarnów)

18:49GKSGLINIK.pl
Dziękujemy za śledzenie relacji. Komplet punktów wraca do Gorlic! Kolejny mecz już za tydzień w niedzielę: GKS Glinik Gorlice vs BKS Bochania. Zapraszamy na Stadion im.Maksymiliana Kumorkiewicza w Gorlicach początek godz.16:00.
18:48~Bobi
Dzięki za grę i za relację.
18:48~dres
Dziękujemy GKS
18:42GKSGLINIK.pl
'85: Jakub Wąsowicz podaje do Szymona Pogwizd ten oddaje strzał... jest on jednak mocno niecelny.
18:41RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:2 w meczu Poprad Muszyna - Termalica Bruk-Bet II Nieciecza
18:39GKSGLINIK.pl
'82: Pomimo przewagi jednego zawodnika na boisku tego nie widać. GKS Glinik Gorlice po słabszym początku drugiej połowy coraz częściej konstruuje dobre akcje.
18:35GKSGLINIK.pl
'79: Dawid Drąg z poświęceniem przejmuje piłkę mija jednego i drugiego obrońcę tuż przed linią autową udaje mu się jeszcze dośrodkować. W zamieszaniu piłka zostaje wybita przez obrońców gospodarzy.
18:33GKSGLINIK.pl
'75: Barciczanka Barcice wykorzystuje wszystkie swoje dostępne zmiany (4).
18:28GKSGLINIK.pl
'70: Łukasz Krzysztoń zdaniem sędziego fauluje zawodnika gospodarzy za co otrzymuje żółtą kartkę, jest to drugi kartonik tego zawodnika przez co Glinik od tego momentu będzie grał w osłabieniu.
18:27~Bobi
"Brawo" Balon.. to co pauza w następnych kolejkach?
18:27RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Poprad Muszyna - Termalica Bruk-Bet II Nieciecza
18:23~Gks
Dokładnie
18:22~Bobi
Santiago i Guilherme się rozkręcili w polskiej lidze :) Robią robotę, oby zostali jak najdłużej w Gliniku
18:22GKSGLINIK.pl
'65: Daniel Kmak na pełnej prędkości dośrodkowuje piłkę przed pole karne gdzie na piłkę nabiega Da Silva Guilherme oddaje strzał z pierwszej... Gooool 0:3!
18:21~Gks
Jessst
18:12GKSGLINIK.pl
'55: Początek drugiej połowy to dużo walki o piłkę w środku polu. Gra Barciczanki znacznie lepsza w tej części spotkania w porównaniu z pierwszymi 45'.
18:01GKSGLINIK.pl
18:01 Początek drugiej połowy.
17:51~Bobi
Dobrze! Po przerwie jeszcze jedną i dograć spokojnie mecz do końca na zero z tyłu :)
17:48RegioWyniki
17:48GKSGLINIK.pl
'45: Kacper Susz dośrodkowuje precyzyjnie do Daniela Kmak ten przymierza i uderza... goool piłka uderzona z bliskiej odległości bez szans do obrony! 0:2!
17:48~dres
Regio przecież u nas jest zmiana.
17:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Poprad Muszyna - Termalica Bruk-Bet II Nieciecza
17:43GKSGLINIK.pl
'41: Bramka Barciczanki Barcice jest bombardowana przez strzały GKS Glinik Gorlice, jednak brakuje najważniejszego - zdobyczy bramkowej. Gospodarze mieli kilka groźnych zrywów jednak na boisku całkowicie dominują przyjezdni z Gorlic.
17:41GKSGLINIK.pl
'39: Guicherme w środku pola podaje przed siebie do Santiago który oddaje strzał na bramkę, jednak jest on za słaby. Pewnie broni Kacper Rejentowicz.
17:39GKSGLINIK.pl
'37: Jakub Wąsowicz dośrodkowuje przed bramkę, piłka mija bramkarza i zostaje przejęta przed Dawida Drąg który ze spokojem oddala zagrożenie.
17:34GKSGLINIK.pl
'30: Krzysztof Tarasek faulowany przed polem karnym, po raz kolejny stały fragment wykonuje Guilherme, piłka precyzyjnie ląduje przed bramką, gdzie czujnie wychodzi do niej Kacper Rejentonowicz i ją wybija. Bramkarz Barcic w doskonałej dyspozycji.
17:32~dres
Pewnie nasi już zamurowali bramkę. To już pewne 3 pkt.
17:30~Bobi
Ale takie prowadzenie to niepewne.. Legia też chciała dowieźć remis do końca a w ostatniej chwili straciła bramkę. Dlatego potrzebna jest kolejna bramka dla Glinika!
17:29~dres
Patrze i nie wierzę, prowadzimy. Geniusze.
17:28GKSGLINIK.pl
'27: Hernani w polu karnym Barciczanki obstawiony przez obrońców, wykonuje obrót i podaje do Daniela Kmak ten wbiega na piłkę i uderza... strzał nie jest silny i bramkarz bez trudu oddala zagrożenie.