punkty: 2407
Stadion KS Polonia
Piotrków Trybunalski, Ronalda Reagana 12
Odsłon: 1526
Sędziowie: Sędziowali: Albert Różycki jako główny oraz Arkadiusz Śpiewak i Jakub Olejniczak (Łódzki ZPN)

17:38Maxxey
Mateusz Jakubiak powinien wyrównać. Piłka przeleciała jednak obok słupka bramki Warty.
17:32Maxxey
'75: Kwadrans do końca. Utrzymuje się wynik z 5. minuty. Warta prowadzi w Piotrkowie Trybunalskim 1:0.
17:07Maxxey
Słupek ratuje Wartę, Polonia od początku drugiej połowy w ciągłym ataku.
17:06Maxxey
'49: Mateusz Jakubiak bliski wyrównania, strzelił jednak nad poprzeczką.
16:47RegioWyniki
16:39Maxxey
'37: Akcje w środkowej strefie boiska. Warta kontroluje przebieg spotkania.
16:37~Sam
Dzieje się coś ciekawego?
16:26Maxxey
Gra się wyrównała. Polonia próbuje, ale Warta jak na razie nie popełniła błędu w obronie.
16:23~Wujaszek
Kto wygląda lepiej ? Któraś z drużyn ma przewagę czy wymiana ciosów ?
16:23Maxxey
'21: Po strzeleniu bramki Warta kontroluje przebieg meczu, a Polonia próbuje atakować. Bardzo dobrze gra jednak defensywa sieradzka.
16:07Maxxey
'5: W 5. minucie Warta objęła prowadzenie po trafieniu głową Mikołaja Zwolińskiego.
15:39Maxxey
Warta: Wlazłowski - Pawlak, Jaworski, Mitek, Zasada - Chojecki, Płaneta, Filipiak, Brochocki, Zwoliński - Patora
15:39Maxxey
Polonia: Malicki - Polit, Kwaśniczko, Głowacki, Mielczarski - Jakubiak, Suzuki, Nowaczyk, Przybysz, Porochnicki - Olszewski
15:38Maxxey
Witamy serdecznie z Piotrkowa Trybunalskiego. Dzisiaj mecz na absolutnym szczycie IV ligi łódzkiej. Polonia Piotrków podejmie Wartę Sieradz.