W ostatnich pięciu potyczkach między tymi ekipami zawsze zwyciężali goście. Czy tym razem ściany pomogą jednak swoim?
pawelf
relacje: 101
punkty: 397
Odsłon: 1722
Sędziowie: Sławomir Nachel (KS Chrzanów)

22:01pawelf
Taka cena niepożądanych działań wyników. Trener będzie sądzony w osobnej sprawie karnej.
17:40pawelf
'80: Rzut wolny z ostrego kąta odbił bramkarz, ale trafił w Mentla i piłka wtoczyła się do siatki - 1:1
17:35pawelf
'75: Groźny rzut wolny gości zamienił się w jeszcze ciekawszą kontrę gospodarzy niewykorzytsaną w niewyjaśniony sposób
17:32pawelf
'73: Boleśnie trafiony w głowę zawodnik miejscowych
17:31pawelf
'71: Zamieszanie po aucie, ale Brzezina ekspediuje piłkę i marnuje świetna okazję do kontry
17:14pawelf
'53: Mało piłki w drugiej połowie. Trwa festiwal fauli, wzajemnych pretensji, upomnień sztabu
17:12pawelf
'51: Zdaniem gości znów pochopnie odgwizdany faul na bramkarzu z Osieka
17:09pawelf
'49: Kapitalna okazja miejscowych, ale defensorzy wybijają piłkę lecącą z ostrego kąta do bramki
16:56pawelf
Tempo próbuje przesunąć grę bliżej bramki osieczan, a ci chcą odgryzać się kontratakami
16:51pawelf
W ostatniej akcji przed przerwą Kulczyk zderza się ze współpartnerem z defensywy, wypuszcza piłkę, ale sędzia odgwizduje faul
16:49RegioWyniki
16:49pawelf
'45 : Bisaga dostaje piłkę w polu karnym, odwraca się i przegrywa starcie z Kulczykiem
16:44pawelf
'42: Ciekawa kontra Brzeziny kończy się festiwalem upadków zawodników obu ekip
16:42pawelf
'40: Naciskany przez napastnika Kulczyk nie łapie pilki, ale sędzia boczna dopatrzyła się spalonego
16:41pawelf
'40: Wrzutka Puzika zamienia się w strzał który trafia w poprzeczkę