punkty: 2407
Stadion Gminny
Lubochnia, Łódzka 57a
Odsłon: 1153
Sędziowie: Niedzwiecki Patryk (sędzia główny), Paraszkiewicz Marcin (sędzia asystent 1), Masłowski Jacek (sędzia asystent 2)

16:42Maxxey
'81: 10 minut do końca. Polonia gra w osłabieniu.
16:24Maxxey
'63: Bramkę strzelił wprowadzony po przerwie Mateusz Jakubiak.
16:23Maxxey
'62: Polonia objęła prowadzenie 1:0.
15:51RegioWyniki
15:46Maxxey
'43: Obrońcy Polonii wybili piłkę z własnego pola karnego.
15:46Maxxey
'42: Będzie okazja dla LKS Lubochnia. Rzut wolny z narożnika pola karnego.
15:44Maxxey
'40: Gdyby ktoś nie wiedział, który klub gra w klasie A, a który w IV lidze to z przebiegu gry nie zorientowałby się, bo nie widać wcale różnicy.
15:34Maxxey
'30: I nadal mamy 0:0, mimo, że już 30 minut spotkania za nami. Gospodarze walczą bardzo dzielnie.
15:23Maxxey
Polonię czeka tutaj najprawdopodobniej ciężka przeprawa.
15:23Maxxey
'19: Nieoczekiwanie do głosu zaczyna dochodzić zespół gospodarzy.
15:19Maxxey
'15: Po kwadransie gry nadal bezbramkowo w Lubochni.
15:14Maxxey
'10: Za nami dziesięć minut spotkania. Lekka przewaga Polonii, która egzekwowała dwa rzuty rożne.
15:01Maxxey
Gospodarze mają szansę na awans na szczebel wojewódzki Pucharu Polski. Po drodze wyeliminowali między innymi trzecioligową Lechię Tomaszów.
15:00Maxxey
Wielkie święto w podtomaszowskiej Lubochni. Już za chwilę początek meczu LKS Lubochnia - Polonia Piotrków.