Stadion Miejski
Zambrów, Wyszyńskiego 8
Odsłon: 1490

15:57Maxxey
'95: Adrian Marcioch trafił do bramki Olimpii w piątej minucie doliczonego czasu.
15:55Maxxey
'93: Paweł Kaczmarczyk rozwiał nadzieje Lechii na remis.
15:49Maxxey
'87: Lechia próbuje atakować, ale obrońcy Olimpii grają dzisiaj bezbłędnie.
15:41Maxxey
'78: Seria żółtych kartek dla Olimpii. W ciągu 60 sekund aż trzech graczy gospodarzy obejrzało żółte kartoniki.
15:35RegioWyniki
Zmiana wyniku 5:0 w meczu Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
15:33RegioWyniki
Zmiana wyniku 4:0 w meczu Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
15:32Maxxey
Kamil Jackiewicz dał prowadzenie drużynie z Zambrowa.
15:27RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Sokół Aleksandrów Łódzki - Polonia Warszawa
15:14Maxxey
'52: Kontuzja Igora Kani i będziemy mieć wymuszoną zmianę w Lechii Tomaszów.
14:53RegioWyniki
14:50Maxxey
'45: Trzy minuty doliczone do pierwszej połowy.
14:46Maxxey
'41: Amroziński mocnym strzałem mógł otworzyć wynik spotkania, ale minimalnie przestrzelił.
14:42RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
14:39Maxxey
Teraz przeważają tomaszowianie.
14:39Maxxey
'35: Piłka w bramce Olimpii, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego przy dobitce Bartosza Snopczyńskiego.
14:36RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
14:32Maxxey
'28: Lechia Tomaszów mogła prowadzić 1:0, ale Artur Amroziński nie wykorzystał doskonałej sytuacji.
14:22Maxxey
Mecz wyrównany, delikatną przewagę posiada Olimpia Zambrów.
14:21Maxxey
'16: Po kwadransie gry mamy 0:0.
14:12RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Znicz Biała Piska - Legia II Warszawa
14:07Maxxey
'3: Pierwsza groźna akcja gospodarzy i tylko dobra interwencja Kamila Cyrana zapobiegła utracie bramki.
14:05Maxxey
Mecz rozpoczął się z pięciominutowym opóźnieniem. Lechia przebijała się przez korki w Warszawie i dojechała do Zambrowa bardzo późno - stąd mecz rozpoczął się o 14:05.
13:55Maxxey
Bardzo ważny mecz dla obu drużyn - obie plasują się bowiem w dolnej części tabeli.
13:55Maxxey
Witamy serdecznie z Zambrowa, już za kilka minut początek spotkania pomiędzy miejscową Olimpią i Lechią Tomaszów.