Sędziowie: Patryk Adamczyk - Jakub Jankowski, Piotr Król (WS Łódź)

'86: To już prawdziwy pogrom - Adam Patora i Piotr Bartłoszewski. Mamy 10:2.
'82: Dwa razy Przemysław Nawrocki i mamy 8:2 dla Warty Sieradz.
12:38Maxxey
'78: Na ostatni kwadrans spotkania między słupkami pojawił się 15-letni Oskar Mielcarz.
12:21Maxxey
'61: Za nami kwadrans drugiej połowy. Warta strzeliła dwie bramki i pewnie kontroluje już przebieg meczu.
12:16Maxxey
'56: Adam Patora skompletował hat-trick. Trzecia jego bramka i Warta prowadzi już 5:2.
12:07Maxxey
Dośrodkowanie w pole karne Orła, kolejny błąd obrony i mamy 4:2. Bramkę dla Warty strzelił Damian Pawlak.
11:51Maxxey
Do przerwy faworyt prowadzi 3:2, ale Orzeł za swoją ambicję zasługuje na duże brawa.
11:50RegioWyniki
11:46Maxxey
Wznowienie od środka, akcja Warty i 3:2 - Grzegorz Brochocki.
11:45Maxxey
'41: Michał Redzisz bezbłędnie i mamy 2:2.
11:44Maxxey
'40: Rzut karny dla Orła!
11:43Maxxey
'39: Orzeł bardzo blisko strzelenia bramki na 2:2. Bartłomiej Tkacz w ostatniej chwili został zblokowany.
11:40Maxxey
'35: Mariusz Zasada bliski strzelenia trzeciego gola, ale piłka po jego uderzeniu minimalnie przeleciała nad poprzeczką.
11:35Maxxey
'30: Pół godziny gry za nami. Obie bramki Adam Patora strzelił z najbliższych odległości, po błędach obrony. Michał Redzisz strzelił zaś z ostrego kąta, piłka odbiła się od słupka i wpadła do siatki.
11:34~fan
Za pierwszym razem piłka wpadła do bramki Orła, 5 minut później znów wpadła ale tym razem do bramki Warty no i 10 minut później znów piłka wpadła do bramki Orła!
11:30~Mikeyyyy
Jak padły bramki?
11:29Maxxey
'25: Warta ponownie prowadzi - strzelcem drugiego gola Adam Patora.
11:20Maxxey
I Orzeł Nieborów pokazał, że nie przyjechał do Sieradza się bronić. Michał Redzisz doprowadził do wyrównania.
11:15Maxxey
'11: Strzelcem bramki doświadczony Adam Patora.
11:14Maxxey
'10: Warta odpowiedziała najlepiej jak mogła. Skontrowała bezlitośnie i strzelła bramkę.
11:11Maxxey
'7: Od pierwszej minuty przeważa...Orzeł Nieborów. Stuprocentowej sytuacji nie wykorzystał Maciej Balik.
11:05Maxxey
Ciekawostka - na ławce rezerwowych Warty dwóch bramkarzy - Maciej Mielcarz i...Oskar Mielcarz
11:05Maxxey
Sieradzka Warta na żółto, Orzeł w biało-czarnych strojach.
10:54Maxxey
Orzeł: Rusek - Bartłomiej Tkacz, Piotr Tkacz, Warchoł, Ślązak - Balik, Molodchenko, Redzisz, Bogusz, Kruk - Świdrowski
10:53Maxxey
Warta: Wlazłowski - Pawlak, Jaworski, Zasada, Nawrocki - Brochocki, Zwoliński, Chojecki, Filipiak, Mitek - Patora
10:46Maxxey
Witamy Państwa serdecznie z Sieradza. Lider czwartoligowej tabeli Warta Sieradz podejmuje dziś czerwoną latarnię ligi - Orła Nieborów. Sieradzanie nie mogą jednak absolutnie zlekceważyć rywala. W Orle doszło do zmiany trenera, a w minioną środę nieborowianie byli o krok od sensacji, czyli wyeliminowania Unii Skierniewice z Pucharu Polski.