Sędziowie: K.RUDZIŃSKI , A.POLAKOWSKI, D.WIŚNIEWSKI ( Olsztyn)

19:02~asd
jak irys gral na jesien to jak moze pierwszy raz pojawic sie na boisku w tym sezonie ????
14:51zbikz
Koniec spotkania. Jagiellonia II Białystok pokonuje Znicz 1:0. Szkoda nie wykorzystanych sytuacji z pierwszej połowy bo można było powalczyć nawet o komplet punktów.
14:42zbikz
Kolejny faul w polu karnym na naszym zawodniku, tym razem Szymon Tuttas był faulowany ale jak poprzednio gwizdek sędziego milczy
14:38zbikz
Szykuje się kolejna zmiana w naszym zespole tym razem pierwszy raz w tym sezonie na boisku pojawi się trener Ireneusz Piwko
14:14zbikz
Kolejny raz Daniel Świderski w bardzo dobrej sytuacji nie trafia w światło bramki.
13:46zbikz
Koniec pierwszej połowy, chociaż przeważamy w tym meczu mając więcej okazji to przegrywamy po pierwszej połowie 1:0
13:46RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu GKS II Bełchatów - Pogoń Grodzisk Mazowiecki
13:42zbikz
Rzut wolny dla Znicza, Marcin Denert obok słupa
13:41zbikz
Kolejny raz Daniel Świderski był bliski szczęścia, głową minimalnie obok bramki Jagiellonii
13:39zbikz
Tym razem nas poprzecza chroni nas po strzale Pawłowskiego
13:39zbikz
K.Romachów zdecydował się na strzał i ponownie bramkarz broni
13:38zbikz
Ponowna akcja Znicza M.Świderski do Daniela i słupek ratuje zespół gospodarzy przed utratą bramki
13:37zbikz
K.Romachów dogrywa do D.Świderskiego a ten przewrotką pięknie uderzył po długim rogu i kolejny raz broni bramkarz
13:34zbikz
Piękny strzał Butkiewicza broni z wielkim trudem bramkarz Jagiellonii
13:32zbikz
Akcja prawą stroną Radzikowskiego ale zawodnicy gospodarzy szybko kasują jego akcję
13:26zbikz