Stadion MOSiR
Sieradz, Sportowa 1
Widzowie: 200
Odsłon: 1318
Sędziowie: Majkowski Tomasz (sędzia główny), Pietrzak Błażej (sędzia asystent 1), Waloch Michał (sędzia asystent 2)

20:51Maxxey
Dawid Miedwiediew strzelił bramkę na 3:2 i jeszcze będziemy mieć emocje.
20:42Maxxey
'80: Adam Patora i mamy 3:1. To chyba już przesądza sprawę awansu do półfinału.
20:28Maxxey
Warta obejmuje prowadzenie, a strzelcem bramki Przemysław Nawrocki.
20:27Maxxey
Teraz podwójna zmiana w zespole Warty Sieradz.
20:20Maxxey
'58: Mogło być 2:1 dla gości. W sytuacji sam na sam Dominik Cukiernik posłał piłkę obok słupka.
20:13Maxxey
Orkan strzelił wyrównującego gola, a jego autorem jest wprowadzony w przerwie Daniel Potakowski.
20:08Maxxey
Na placu gry Damian Puchalski, Daniel Potakowski i Andrzej Dolot.
20:08Maxxey
'46: Potrójna zmiana w zespole Orkana Buczek.
19:53RegioWyniki
19:40Maxxey
'33: Od kilkunastu minut niewiele ciekawego dzieje się na placu gry. Warta wydaje się kontrolować mecz.
19:22Maxxey
'15: Mogło być 2:0. Strzał Patryka Chramca minął słupek bramki Orkana.
19:19Maxxey
Łukasz Mitek pewnym strzałem pod poprzeczkę dał prowadzenie Warcie Sieradz.
19:18Maxxey
'11: Błąd defensywy gości, bramkę mógł dla Warty zdobyć Jakub Szulc, ale wcześniej sędziowie dopatrzyli się faulu w polu karnym.
19:16Maxxey
'9: Jak na razie niewiele dzieje się na boisku. Lekką przewagę posiadają goście.
19:10Maxxey
Pierwszy rzut rożny dla Orkana.
19:10Maxxey
'3: Orkan Buczek: Baranowski - Mateusz Wroński, Matuszczyk, Kowalski, Pałyska - Niciak, Zawodziński, Berłowski, Kacper Wojtczyk - Cukiernik, Lewandowski
19:10Maxxey
'3: Warta Sieradz: Wlazłowski - Bartłoszewski, Pawlak, Narwocki, Chramiec - Zasada, Mitek, Jaworski, Chojecki, Szulc - Patora
19:08~niko
jest skład?
19:05Maxxey
Zwycięzca tego spotkania w półfinale zagra z Pogonią Zduńska Wola.
19:05Maxxey
Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki. Za chwilkę zaprezentujemy składy.
19:00Maxxey
Obie drużyny już zeszły z rozgrzewki, za chwilkę rozpocznie się spotkanie.
18:51~Regul
I Pan zaprezentuje obie jedenastki?
18:44Maxxey
Za niespełna kwadrans rozpocznie się mecz 1/4 finału Pucharu Polski okręgu sieradzkiego. Warta Sieradz podejmuje Orkan Buczek.