punkty: 59
Odsłon: 798
Sędziowie: Dymidziuk Gabriela

13:58cichy90
Spotkanie zakończyło się ostatecznie zwycięstwem zespołu z Gdańska 3:2. Przepraszamy za wprowadzenie w błąd.
13:50cichy90
Koniec spotkania. Stomilanki przegrywają i chyba moga zapomnieć o walce o awans, a skupić się na utrzymaniu w pierwszej lidze (reorganizacja rozgrywek).
13:28cichy90
'72: Niespełna 18 minut pozostało do zakończenia spotkania. Wydaje się, że to przyjezdne zgraną komplet punktów.
13:02cichy90
'46: Rozpoczynamy kolejne 45.minut.
12:46RegioWyniki
12:26cichy90
'27: Pięć minut i trzy bramki ujrzeli kibice w Olsztynie. Gospodynie na chwile obecną przegrywają 1:2.
11:55cichy90
Pięć minut dzieli nas od pierwszego dwizdka sędziny Gabrieli Dymidziuk.
10:45cichy90
Zapraszamy na relację LIVE ze spotkania Stomilanek Olsztyn z zespołem APLG-u Gdańsk. Stomilanki w tym sezonie miały walczyć o awans jednak zawodzą i plasują się dopiero na piątej pozycji. W przypadku porażki z trzecim APLG-iem Gdańsk do miejsca premiowanego awansem tracić będą już sześć punktów.