Gałązka Ty wariacie!
20:14Maxxey
Goście grają więc w osłabieniu.
20:14Maxxey
'77: To nie był udany występ Radosława Gałązki. Pograł zaledwie 3 minuty i za faul ukarany został czerwoną kartką.
20:02Maxxey
'65: Kutnowianie kontrolują przebieg spotkania. Tempo gry spadło, tak naprawdę mecz wydaje się być już rozstrzygnięty.
19:24RegioWyniki
19:19~ninja
no i Kutno ma lidera z tego co widzę w tabeli, BRAWO!
19:17Maxxey
'38: Goście dominują i jeszcze przed przerwą strzelili trzeciego gola. Jego strzelcem Adrian Kralkowski.
19:16~ninja
obstaw KS Kutno remis nie ma zakładu, to co na bannerze, kurs @1,01 jak lokata xD
19:14Maxxey
'36: Mogło być 3:0. Łukasz Dynel minął nawet bramkarza, ale strzelił w boczną siatkę.
19:10Maxxey
'31: Igor Świątkiewicz i mamy 2:0 dla KS Sand Bus Kutno.
19:09~cosBYMobstawil
szefie co obstawic u buka na ten mecz?
19:06~Kozak
Jak wygląda gra ?
19:02Maxxey
Ale nie jest on najstarszy na boisku. Tutaj prym wiedzie 41-letni gracz z Poddębic Jakub Owczarek,
19:02Maxxey
Kutnowianie umiejętnie rozbijają ataki gospodarzy. Poczynaniami obrony kieruje 38-letni Piotr Gawlik.
19:01Maxxey
'22: ninja - niestety nie, chociaż zapowiadał szumnie swoją wizytę od rana :D
18:56~ninja
czy redaktor Storm dotarł w końcu na mecz?
18:48Maxxey
'9: Mamy 1:0 dla KS Sand Bus Kutno. Strzelcem bramki Adrian Kralkowski.
18:43Maxxey
KS Sand Bus: Sokołowicz - Sobczak, Gawlik, Kowalczyk, Perizhok - Świątkiewicz, Dynel, Wielgus, Ostrowski, Bartos - Kralkowski
18:42Maxxey
Termy: Niedomagała - Dawid Gzyl, Kobryń, Bistuła, Narożnik - Grzelak, Marciniak, Tonn, Jakub Owczarek, Masztakow - Majorowicz
18:42Maxxey
'2: Witamy serdecznie z Byczyny. Dziś początek spotkania 15. kolejki IV ligi łódzkiej. Termy Ner Poddębice grają z KS Sand Bus Kutno.