Sulejówek, Krasińskiego 6
Odsłon: 1799
Sędziowie: Urban Piotr (Siedlce)

21:13Maxxey
'92: Reasumując - zasłużone zwycięstwo Victorii. Goście po 25 minutach opadli z sił i później skupiali się już tylko na obronie. Victoria mogła wygrać wyżej, ale była mocno nieskuteczna.
20:58Maxxey
'77: 3:0 dla Victorii, a bramkę strzelił Kacper Jarosz!
20:43Maxxey
Ponownie jego wykonawcą Bartłomiej Szulim i tym razem nie trafił!
20:42Maxxey
'60: Kolejny rzut karny dla Victorii!
20:38Maxxey
'56: Bartłomiej Szulim już po raz drugi pokonał bramkarza Unii w drugiej połowie i mamy 2:0 dla Victorii.
20:37Maxxey
'55: Rzut karny dla Victorii!
20:15Maxxey
Mimo momentami wyraźnej przewagi gospodarzy mamy do przerwy bezbramkowy remis.
20:14RegioWyniki
20:02Maxxey
'34: Kolejna dobra okazja dla Victorii. Piłka nie chce jednak wpaść do bramki Unii.
19:57~drLubicz
co najmniej 5 drużyn ma chrapkę na awans, ale chyba największe Radomiak, oni zawsze w kryzysowym momencie mogą sobie wrzucić zawodników z 1 ligi...
19:52Maxxey
'24: Zarysowuje się coraz większa przewaga Victorii
19:51Maxxey
'23: Mogło być 1:0. Uderzenie Szulima z rzutu wolnego trafiło w słupek.
19:47~drLubicz
Sulejówek bardzo dobre transfery, Zarzecki najlepszy obrońca w lidze a Śliwka nic sobie nie zrobił z przeskoczenia dwóch poziomów rozgrywek
19:43Maxxey
Po kwadransie gry niewiele ciekawego na boisku. Jeden korner na koncie gospodarzy.
19:43Maxxey
'15: Unia: Olejnik-Kiermasz - Piwowarek, Gnoiński, Wolniewicz, Wróbel - Gruba, Górski, Mydłowiecki, Izdebski, Jankiewicz - Nowakowski
19:42Maxxey
'14: Victoria: Kwiatkowski - Zarzecki, Szulim, Dębski, Pindor - Świątek, Leleno, Dźwigała, Wysokiński, Ławcewicz-Musialik - Śliwka
19:37~Jds
Można składy?
19:34~drLubicz
Sulejówek czarny koń rozgrywek, kto by się spodziewał
19:31Maxxey
'3: Nieoczekiwanie to Unia stworzyła pierwsza groźną sytuację, ale obrońcy Victorii zażegnali niebezpieczeństwo.