Z bramki
14:50Maxxey
'89: Z linii bramkowej wybili gospodarze.
14:39~Szymi
Flota zrobiła swoje w tym sezonie czekamy na wiosnę i awans. Minimum remis i tak bedzie
14:31Maxxey
'70: Dwadzieścia minut do końca, Kluczevia szanuje piłkę, a Flota nie ma pomysłu na sforsowanie obrony gospodarzy.
14:21~Lala
Flota miała jakieś sytuacje?
14:18Maxxey
'57: Teraz zarysowała się przewaga Floty, która chce strzelić wyrównującego gola.
13:52RegioWyniki
13:31Maxxey
'27: I kolejny róg dla Kluczevii.
13:31Maxxey
'27: Senne tempo meczu. W 27. minucie mamy pierwszy rzut rożny - egzekwować będzie go Kluczevia.
13:23~mik
sędziuje ten mecz jako główny Krzysztof Szczęsny z Warszawy
13:18Maxxey
'14: Gospodarze, trochę niespodziewanie, obejmują prowadzenie. 1:0 prowadzi Kluczevia.
13:15Maxxey
'10: Za nami dziesięć minut gry i nic ciekawego, jak na razie, się nie wydarzyło.
13:07Maxxey
'3: Faworytem spotkania wydaje być się Flota, ale Kluczevia z pewnością będzie groźnym przeciwnikiem dla wyżej notowanego zespołu ze Świnoujścia.