punkty: 10574
Stadion ROSRRiT
Siedlce, Jana Pawła II 6
Odsłon: 1413
Sędziowie: gł:Paweł Kukla - Kraków. asys: Dominik Wrona, Maciej Górski. tsch: Michał Bobrek

14:56Mario71
'90 : koniec , nie takiego wyniku na zakonczenie sezonu oczekiwali kibice w Siedlcach
14:37Mario71
'78: czy stać Pogoń na honorową bramkę?????
14:35Mario71
'76: Legionovia nie zwalnia , kolejne akcje bramkowe
14:33Mario71
'73: należała się bramka ,Wiedlocha podwyższa na 2:0
14:30Mario71
'69: czas ucieka , próbuje Mójta dograc w pole karne , na przedpolu czujny bramkarz Legionovii
14:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:2 w meczu Gryf Wejherowo - Stal Stalowa Wola
14:26RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Bytovia Bytów - GKS Katowice
14:25Mario71
'64: z przebiegu gry w II połowie to wynik temisowy dla Pogoni będzie zadowalający
14:21Mario71
'61: Misztal kolejny raz zapobiega utracie bramki , lepszy w sytuacji sam na sam
14:14Mario71
'55: goście nie cofnęli się do bronienia wyniku , stwarzają okazje do zdobycia kolejnej bramki
14:08Mario71
'47: ma Pogoń całą II połowę na zmianę wyniku i oddalenie sie od strefy spadkowej
14:00RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:1 w meczu Znicz Pruszków - Resovia
13:59Mario71
Przerwa zimowa w rozgrywkach da trenerowi Płusce czas na poukladanie druzyny , jeżeli oczywiscie dalej będzie trenerem co w Siedlcach jest tematem ?????
13:55Mario71
Podsumowujac jesienne mecze Pogoni trzeba wywnioskować, że druzyna z Siedlec lepiej gra z druzynami z wyższych lokat w tabeli
13:51Mario71
'45 : I polowa 0:1 , bramka gosci padła po szybkiej kontrze zawodników Legionovii . W druzynie Pogoni na wyroznienie zasuguje Misztal i Mojta u gosci Wiedlocha
13:48RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Znicz Pruszków - Resovia
13:47~Baryek212
Doping jest?
13:46Mario71
'45: koncowka I połowy to lepsza w grze Legionovia , Wiedlocha mógł dwa razy podwyższyć wynik , broni Misztal
13:44~Baryek212