Zmiana wyniku 5:0 w meczu Dolcan II Ząbki - Wicher Kobyłka
12:50RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Legion Warszawa - Bóbr Tłuszcz
12:49admin
'81: Po czerwonej kartce gospodarze cofnęli się na własną połowę i liczą na kontry. Piłkę rozgrywający zawodnicy z Piastowa, ale niewiele z tego wynika
12:26admin
'57: W ogromnym zamieszaniu zawodnik gospodarzy wpycha piłkę do bramki. Mamy 1-0
12:00admin
Z każda upływającą minutą, gospodarze coraz mniej grają i coraz więcej dyskutują. Jeżeli w przerwie nie zmienią swojego podejścia, możemy być dziś świadkami niespodzianki
11:57RegioWyniki
11:54admin
'43: Mecz jest bardzo wyrównany, nie widać przewagi żadnej z drużyn
11:53Maxim159
admin podsumuje pierwsza połowe, kto ma przewage? :)
11:50RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu LKS Chlebnia - Jedność Żabieniec
11:41admin
'29: Na boisku coraz więcej nerwowości w szeregach gospodarzy, którym dziś gra najzwyczajniej się nie klei
11:33admin
'22: kapitalny strzał z pierwszej piłki jednego z zawodników gości, jeszcze lepiej obroniony przez bramkarza KS Raszyn
11:27RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Dolcan II Ząbki - Wicher Kobyłka
11:26admin
'14: Groźnie pod bramką Piasta. Najpierw słupek ratuje drużynę gości od straty bramki, następnie zakotlowało się w polu karnym po dwóch kolejnych rzutach rożnych
11:23admin
'11: Początek meczu nie wskazuje na to, że to gospodarze są faworytem tego spotkania. Zawodnicy z Piastowa grają bardzo mądrze, nie popełniają błędów i nie dają rozwinąć skrzydeł piłkarzom z Raszyna.
11:14admin
Pierwsza groźna akcja w wykonaniu gości. Strzał głowa minimalnie ponad poprzeczką.