'62: Gra się uspokoiła. Polonia kontroluje przebieg boiskowych wydarzeń.
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Lubuszanin Trzcianka - Leśnik Margonin
Beniaminek III ligi - wygrał rundę jesienną i to, jak się okazało, wystarczyło.
a trzecia liga, już wiem
11:53SiatkoPL
Kutno jaka liga?
11:50Maxxey
Dziwny przebieg 1 połowy. Kutno niby przeważało, ale bramki strzeliła Polonia. To zapowiada emocje w drugiej połowie.
11:50RegioWyniki
11:34Maxxey
'30: Gol - Stadiony Świata - Mateusz Jakubiak przymierzył i strącił pajęczynę z okienka bramki trzecioligowca. 2:0 dla Polonii!
11:33Maxxey
'29: Polonia mogła prowadzić wyżej, ale nad poprzeczką uderzył Tobiasz Olowo.
11:28Maxxey
Kutno przeważało, ale bramkę strzeliła Polonia. Mateusz Jakubiak i mamy 1:0 dla gospodarzy.
11:21Maxxey
'17: Pierwszy rzut rożny w dzisiejszym spotkaniu. Egzekwuje go zespół z Kutna.
11:19Maxxey
'15: Niewiele ciekawego jak na razie na placu gry. Po kwadransie mamy bezbramkowy remis. W ataku gości wyróżnia się postawą Łukasz Dynel. To znany napastnik w regionie łódzkim.
11:12Maxxey
'8: Obie drużyny zainaugurują sezon już 18 lipca - w ćwierćfinale Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim.
11:07Maxxey
'3: Pierwza groźna sytuacja. Miała ją Polonia Piotrków, brakło jednak precyzji.
11:02Maxxey
Witamy z Piotrkowa Trybunalskiego. Dziś ciekawy mecz sparingowy. Czołowy zespół IV ligi łódzkiej Polonia Piotrków gra dziś z beniaminkiem III ligi - KS Sand Bus Kutno.