Chorzów, Cicha 6
Odsłon: 598
Sędziowie: gł:Andrzej Majcher (Katowice). asys: M.Poranek, D.Lorke

19:50Mario71
znamy potencjalnych rywali Niebieskich: Pogoń Imielin, Podlesianka Katowice, SKFiS Górnik 09 Mysłowice, UKS Ruch Chorzów, Rozwój Katowice lub zwycięzca meczu Naprzód Lipiny-Wawel Wirek
18:50Mario71
w kolejnej rundzie PP ŚLĄSKI ZPN-Katowice zagra Ruch , losowanie przeciwnika niebawem
18:48Mario71
'93: na Cichej chyba już bez zmiany wyniku
18:48~Zawisza
nie było sparingu
18:47Mario71
'92: patrzę ,że wewnętrzna ,,Niebiescy" - ,,Czarni"
17:48Mario71
do przerwy 0:0 , w jakimś sensie ten wynik jest niespodzianką , drużyna Stadionu dzielnie się broni a u Niebieskich brak skuteczności
17:46RegioWyniki
17:38~krzycho
dawać Ruch!!! co tak długo bez gola?
17:19Mario71
'17: Stadion zamknięty na własnej połowie , atak za atakiem Ruchu ale Stadion broni się
17:05Mario71
'5: setkę zmarnował Neugebauer , z 9 m uderzył nad bramką
17:02Mario71
'3: zakładka składy , widzisz
'2: w zakładce kibicu
17:01~hanys
Panie Redaktorze będzie skład gospodarzy?
16:45Mario71