IV runda Pucharu Polski na szczeblu okręgowym.
punkty: 957
Stadion Miejski
Kobyłka, Napoleona 2a
Odsłon: 1057
Sędziowie: Jakub Przygoda - sędzia główny, Kamil Ślarzyński, Maciej Włodarczyk - sędziowie asystenci (wszyscy WS Warszawa)

18:22darq
'90 : W drugiej połowie, od 70 minuty przewaga Gromu udokumentowana ładną bramką w 82 minucie. 1:1 w regulaminowym czasie gry. Za chwilę rzuty karne.
17:22darq
Przed objęciem prowadzenia Wicher miał jeszcze kilka sytuacji, których nie wykorzystali Kacper Pałka i Jan Szulkowski. Z kolei po strzale z dystansu autorstwa Bartłomieja Babickiego dobrze interweniował bramkarz Gromu.
17:19darq
Chwilę przed przerwą mieliśmy małą kontrowersję. Zderzenie bramkarza Wichru z zawodnikiem Gromu w polu karnym. Goście domagali się jedenastki, sędzia dopatrzył się faulu na bramkarzu.
17:18darq
Niby coś próbują, strzelili nawet bramkę, która nie została uznana (spalony) ale gra im się nie klei.
17:17darq
Zasłużone prowadzenie Wichru do przerwy. Gospodarze prowadzą grę, goście chyba wolą skupić się na lidze :P
17:15RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Orzeł Parysów - Korona Góra Kalwaria
17:07RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Orzeł Parysów - Korona Góra Kalwaria
16:49~Szut