Amper Arena
Bełchatów, Andre Ampere'a
Widzowie: 200
Odsłon: 1455
Sędziowie: Grzegorz Muskała (Bełchatów) jako główny oraz Wojciech Kretek i Marcin Mielczarek

18:23Maxxey
'92: Łukasz Michalski dobił KSG Grocholice.
18:20Maxxey
Dramatyczny błąd obrony gospodarzy i Łukasz Michalski strzelił piątego gola dla ESPN.
18:17Maxxey
'86: Pięć minut do końca, od jakiegoś czasu na boisku prawie nic się nie dzieje.
18:07Maxxey
'75: Kwadrans do końca. Coraz większa przewaga Grocholic, ESPN myśli już chyba o końcu spotkania.
17:57Maxxey
'66: Tempo gry spadło. Atakują gospodarze, ale czynią to bardzo nieporadnie.
17:38Maxxey
'47: Pierwsza akcja ESPN i mamy już 4:1. Łukasz Michalski!
17:30~Torfiorzyk
OGIEŃ PANOWIE! KSG!!!
17:27Maxxey
Wrzuciliśmy kilka fotek z meczu, aby internauci poczuli klimat bełchatowskich derbów w klasie B.
17:24RegioWyniki
17:23Maxxey
Trzeba też przyznać, że ESPN ma dużo szczęścia - dwa razy po strzałach KSG piłka uderzyła w poprzeczkę.
17:22Maxxey
'45: Zespoły chyba wyczekują już na przerwę. Grę prowadzili w pierwszej połowie gospodarze, ale to goście prowadzą i to różnicą dwóch bramek.
17:15Maxxey
Strzelcem bramki Michał Kutyba.
17:12Maxxey
'36: Odpowiedź gości błyskawiczna - 1:3!
17:12Maxxey
'35: Marceli Schabowski wykorzystał dośrodkowanie z rzutu rożnego i mamy 1:2!
16:59~koniecjestbliski
KSG ogarnicie się w końcu albo oddajecie stówę!
16:59Maxxey
'23: Ponownie Filip Przybylski umieścił piłkę w bramce.
Nie tak to miało wyglądać
16:58~koniecjestbliski
!!!!!
16:58Maxxey
'21: I druga bramka dla ESPN. Atakowali gospodarze, bramkę strzelili goście. 2:0 dla ESPN!
16:56~koniecjestbliski
Teraz szybki rajd i gola
16:55Maxxey
Strzał z wolnego i...po raz drugi dziś poprzeczka ratuje bramkarza ESPN.
16:55~koniecjestbliski
Bardzo dobrze
16:55Maxxey
Teraz stuprocentowa sytuacja dla KSG. Broni jednak bramkarz.
16:54Maxxey
'17: Po stracie bramki atakują gospodarze, ale ESPN rozbija ataki drużyny z Grocholic.
16:54~koniecjestbliski