Łódź, Milionowa 12
Odsłon: 800
Sędziowie: Ewa Augustyn

12:10SiatkoPL
'99: Koniec meczu, emocje w końcówce, ale jednak to Łodzianki wygrał, i jednak patrząc na całokształt meczu, to zasłużenie
'88: a doliczone może być dużo, sporo było przerw
CENTRA GENIALNA Z WOLNEGO I MASKIEWICZ Z GŁOWY NA 3-2 ALEŻ BĘDZIE EMOCJONUJĄCA KONCÓWKA
11:45SiatkoPL
'74: FATALNY BŁĄD W OBRONIE MEDYKA KONIN, I ZBYRAD MARNUJE SAM NA SAM, TO POWINNO BYĆ 4-1, ALEŻ TUTAJ BYŁO BLISKO, ALE SPANIKOWAŁA, ZAWODNICZKA UKS
11:43SiatkoPL
Jedlińska za przedłużanie otrzymuje kartkę
11:40SiatkoPL
'69: Jeszcze 21 minut, także może się dużo podziać
'68: Piechocka genialnie zagrywa do Gawrońskiej i daje jeszcze nadzieje dla Medyka
11:39SiatkoPL
'68: GOOOL
11:35SiatkoPL
'64: Ale widać że zawodniczki UKS nie zwalniają z tempa, grają po prostu cały czas równo i bardzo dobrze
11:29SiatkoPL
'58: Grzybińska genialnie uderza z dalekiej pozycji z wolnego, ale broni genialnie bramkarka UKS SMS Łódź
11:28SiatkoPL
zostało tylko bić brawo
I schodzi z boiska Achcińska, z powodu jednak tej kontuzji, ale piękny gol przed zejściem z boiska
11:27SiatkoPL
'56: BOMBA W OKIENKO Z TEGO WOLNEGO NIEPRAWDOPODOBNE
11:26SiatkoPL
ALLLEEEEE GOOOOOLLLLL ACHCIŃSKIEJ
Faul na 20 metrze, kolejna genialna szansa z Wolnego dla UKS SMS Łódź
11:24SiatkoPL
'54: Jednak wraca na boisko, więc miejmy nadzieje, że nie stało się nic poważnego
11:23SiatkoPL
Niestety Adriana Achcińska nie wraca na boisko i chyba to jest kontuzja która wykluczy ją z gry
11:21SiatkoPL
'51: no dosyć mocno ucierpiała zawodniczka, ale zaraz wracamy do gry
'50: Ostry faul na zawodniczce UKS SMS Łódź
11:20SiatkoPL
Filipczak dobry strzał, z problemami łapie Sapor, potem piłka turlika się pod nogami, ale ratuje spalony
11:17SiatkoPL
'46: mocny strzał już na początku, ale wybijają zawodniczki z Konina
11:16SiatkoPL
Zawodniczki Medyka Konin zaczynają od środka
11:01RegioWyniki
11:01SiatkoPL
Przerwa, genialna połowa, i bardzo dobra gra Łodzian, Medyk miał parę okazji, ale nie takie dobre jak UKS