Skad jestes malolacie wariacie. Z Pionek mordo. Hahahaha
17:41~Maza
Alus z Pionek. Alus Pionek. Hahaha Pionki xD
16:36~Edek
Ale ty Wojtek pierdolisz głupoty jakby Wilga strzeliła karnego to byś mówił że Wilga zrobiła niespodziankę a tak naprawdę to nie odstawała od Pilicy
14:54~Wojtek63
Bez niespodzianki. Wygrała Pilica, a Wilga kontynuje czarną serię. Łącznie z tym karnym w ostatnich minutach.
14:52~001
co za matol strzelal?
14:52~Alus
Kto nie strzelil karnego w 94 minucie? pewnie poszedl dobry zaklad na bukmacherce hahahahaa
14:24~Alus
mazovia ma 4 punkty straty juz i moze tylko płakać i smarkać w rękaw że nie ma takiego regulaminu że w mińsku mazowickiem 3 liga powinna być za worek ziemniaków
14:24Wirtualnygarwolin.pl
69. Żółta dla trenera Wilgi
14:23KzPnk
To Zamłynie czy Proch to wywalczyło remisy w Miśku, wy (Białobrzegi) dostaliście wpier*ol w warce i co?
14:20~Wojtek63
Wracając do sportowej rzeczywistości : Oprócz wulgarnych postów ,,anusa'' wszystko idzie zgodnie z przewidywaniami. Pilica prowadzi 3:1.
14:18~Alus
Maza to jeszcze musi z pięciu banderowców ściągnąć to moze awansuje hehehehe
14:16~Bumbi
Mówiłem spokój. Maza dzwonię na policję.
14:11~Alus
Wojtek nie pruj dupy. Widzę ze pęczą się tutaj łomy z Minska jak to powinni w 3 lidze grac
14:08~Wojtek63
Do ANUS, czy anus z radomskich Pionek: Twoje opnie są opiniami daleko abstrahującymi od tematu tej dyskusji, czyli meczu. Nie pij więcej.
14:00~Alus
"Puki" co to poszukaj słownika i przestań kaleczyć język polski beju
14:00~Alus
Maza ty też się nie pęcz bo do 3 ligi chcecie wejść a u siebie nie umiecie z Zamłyniem czy Prochem wygrywać. Wasze miejsce jest w derbach z Tygrysem i Hutą chłopki podsiedleckie
14:00~XHl
Puki co to Victoria Sulejówek, gra najlepszą piłkę w 4lidze, grając tak młodym składem
13:55~Maza
Boze xD wyzwiska na anonimowym forum. Groznie. Prawdziwa sekcja hools.
13:50~Maza