GKSGLINIK.pl
relacje: 18
punkty: 76
Widzowie: bez publiczności
Odsłon: 919
Sędziowie: Rafał Gnutek (J.Zwieńczak, M.Merecik) KS Bochnia

13:42GKSGLINIK.pl
'83: Piotr Martuszewski w doskonałej interwencji w obronie, oddala zagrożenie.
13:41GKSGLINIK.pl
'82: Krzysztof Tarasek w szybkiej akcji podaje do Piotra Gogoli ten po chwili oddaje podanie do Krzyśka który przymierza i uderza w kierunku bramki... piłkę w ostatnim momencie wybija bramkarz. Mało brakowało!
13:35GKSGLINIK.pl
'75: Od dłuższego czasu obie drużyny próbują skonstruować akcję jednak każda z nich nie zagraża bramce przeciwnika. Na boisku nie brakuje jednak ostrej walki o piłkę. Obie drużyny chcą dziś wygrać.
13:24GKSGLINIK.pl
'65: Piotr Martuszewski w doskonałej sytuacji na zdobycie prowadzenia, piłka w polu karnym odbita główką, jednak szczęśliwie dla przyjezdnych trafia do rękawic bramkarza.
13:13RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:3 w meczu Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS
13:13GKSGLINIK.pl
'53: Krzysztof Tarasek w szybkiej akcji na skrzydle, próbuje dośrodkować do Konrada Greli, podanie przerwane przez Rafała Kościelny.
13:06~KGRTRYBUSCWEL
jazda! tylko glinik
13:03GKSGLINIK.pl
13:03 Rozpoczęcie drugiej połowy spotkania.
13:02RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:1 w meczu Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska
12:58RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS
12:57RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Okocimski KS Brzesko - Bocheński KS
12:46RegioWyniki
Nie polubiłeś jeszcze naszego profilu na facebooku? zrób to teraz - kliknij https://www.facebook.com/RegioWyniki
12:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska
12:40GKSGLINIK.pl
'36: Łukasz Krzysztoń otrzymuje podanie od Kacpera Kukli który przed momentem wykonywał rzut rożny. Łukasz podaje jeszcze przed bramkę, gdzie w zamieszaniu wielu zawodników zostaje odbita... uderza w słupek i wraca w pole gry. Jednak ostatecznie zostaje wybita. Zawodnicy gospodarzy jeszcze protestują i sygnalizują zagranie ręką jednak bez efektu.
12:37RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Poprad Muszyna - Watra Białka Tatrzańska
12:33GKSGLINIK.pl
'30: Kontratak gości Mateusz Otręba w dogodnej sytuacji oddaje strzał... piłką odbija się od słupka i szczęśliwie dla Glinika trafia w ręce Przemka Harwat.
12:31GKSGLINIK.pl
'28: Konrad Grela idealnie w tempo wchodzi w akcje, spogląda jeszcze na sędziego bocznego który nie sygnalizuje spalonego. Sam na sam z bramkarzem oddaje strzał... Zmuk Vasyl ustawiony po środku bramki wyczuwa intencje napastnika i pewnie broni! Szkoda tej szansy jaka była dla biało-niebieskich.
12:25GKSGLINIK.pl
'24: Piotr Gogola dośrodkowuje jednak robo to za głęboko i bramkarz pewnie interweniuje.
12:24GKSGLINIK.pl
'22: Dobrze ustawiony Daniel Ogrodnik w obronie przerywa atak gości, kieruje górną piłkę do Konrada Greli ustawionego na skrzydle. Ten przerzuca na drugą strone boiska, jednak jest to podanie za mocne i opuszcza pole gry.
12:22GKSGLINIK.pl
'20: Michał Banik w indywidualnej akcji, przechodzi sprawnie linie obrony i ostatecznie oddaje strzał... piłka mija bramkarza i samą bramkę przelatując w bliskiej odległości lewego słupka. Było blisko!
12:17GKSGLINIK.pl
'15: Gogola Piotr kieruje piłkę przed bramkę Rabki tam Krzysztof Tarasek oddaje strzał, ponownie piłka odbija się od obrońcy, Dawid Drąg pojawia się i oddaje mocny strzał... bramkarz Rabki idealnie ustawiony, pewnie łapie piłkę. Do tej pory jedna z lepszych akcji spotkania.
12:15GKSGLINIK.pl
'14: Od początku spotkania już dwa razy na pozycji spalonej Krzysztof Tarasek. Dobre akcje przerywane przez sędziego bocznego.
12:13GKSGLINIK.pl
'12: Od dłuższego czasu trwa walka o piłkę w środku pola.
12:09GKSGLINIK.pl
'8: Glinik w ataku, Tarasek Krzysztof obstawiony przez obrońców 5 metrów od bramki wycofuje piłkę do Dawida Drąg który ostatecznie nie uderza czysto w piłkę i pudłuje.
12:07GKSGLINIK.pl
'6: Akcja Rabki dośrodkowanie do zawodnika z numerem 17 - Michał Banik. Ten na dobrej pozycji decyduje się na oddanie strzału... piłka przelatuje nad narożnikiem bramki.
12:06GKSGLINIK.pl
'3: Kacper Kukla wykonuje rzut rożny, dośrodkowana piłka trafia na obrońce i wraca do Kacpera który ponownie dośrodkowuje tuż przed bramkę gdzie znajdują się Konrad Grela i Daniel Ogrodnik. Oboje są uprzedzeni przez bramkarza z Rabki.
11:40GKSGLINIK.pl
Kadra Sędziowska dzisiejszego spotkania: Rafał Gnutek (Janusz Zwieńczak, Michał Merecik) z kolegium sędziowskiego Bochnia.
11:38GKSGLINIK.pl
Wprowadzono skład drużyny GKS Glinik Gorlice
11:32GKSGLINIK.pl
Wprowadzony skład drużyny Wierchy Rabra-Zdrój.