punkty: 20
stadion - brak danych
Odsłon: 1068

19:28Biezka
niestety biezanowianka przegrywa mecz 1:0. trzeba zapomniec o przeszlosci i skupic sie na kolennym meczu, dziekujemy za udzial i do uslyszenia do kolejnego meczu!
19:23Biezka
'84: 3 minuty doliczone
19:18Biezka
'82: niestety slabe sedziowanie mialo duzy wplyw na aktualny wynik
19:10Biezka
'74: GOL DLA GOSCI. nieporozumienie w polu karnym i zamieszanie po rzucie wolnym skutkuje straconym golem gospodarzy
19:05Biezka
w polu karnym blisko byl zawodnik gosci ale nie trafil.czysto w pilke, stochel spokojnie wylapuje
19:03Biezka
kozak upada w polu karnym jednak sedzie nie decyduje sie podyktowac karnego
18:59Biezka
'61: swietny rajd prqwym skrzydlem skwarczka, pilke z truden wybija obronca na rzut rozny
18:56Biezka
'60: niestety druga zlota karta dla zawodnika biezki. bedziemy konczyc w 10
18:53Biezka
'56: w drugiej polowie wiecej akcji stwarza biezka jednak koncza sie one niedokkadnymi podaniami
18:07Biezka
dobra akcja lewym.skrzydlem.gosci zakonczona strzalem obronionym przez stochela. dobitka konczy sie rzutem roznym
18:06Biezka
strzal zalasa mija bramke
18:04Biezka
'25: kolejny raz wiewiora blokuje dobra sytuacje gosci
18:02Biezka
'22: dobra akcja zelkowa, przerzut na prawe skrzydlo i podanie na 11 metr zakonczone strzalem.jednak dzieki dobrej interwencji naszego kapitana nad poprzeczka
17:58Biezka
dostodkowanie gosci z wolnego pewnie lapie stoxhel
17:57Biezka
z racji problemow technicznych wyswietlane minuty nie sa zgodne z faktyczna minuta meczu. za utrudnienia przepraszamy
17:57Biezka
17:56Biezka
'17: sytuacja dla zelkowa. mocny strzal z 20 m ktory przelatije obok bramki
17:53Biezka
'16: krzysiek zalas technicznym strzalem przenosi pilke nad murem jednak mija minimalnie slupek.
17:53Biezka
17:53Biezka
'14: rzut wolny tym razem dla biezki. dobra okazja do strzalu
17:50Biezka