Widzowie: ?
Odsłon: 975
Sędziowie: brak danych

15:17SiatkoPL
'90: koniec meczu, w Ostrowcu Świętokrzyskim, 0-2, dobry mecz KSZO w drugiej połowie, ale zabrakło skuteczności, Wieczysta zagrała za to bardzo dobrze w 1 połowie i przewaga z tejże połowy wystarczyła by wygrać dzisiejsze spotkanie
15:12SiatkoPL
'86: Kumah z dystansu, pewnie broni bramkarz
15:09RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
15:01SiatkoPL
'75: Kumah uderza bardzo mocno i piłka poleciała po rękach Szymkowiaka i wyszła na róg, ale Arbiter nie dopatrzył tam się dotknięcia
14:57SiatkoPL
'72: albo i słupek
'71: genialna centra gracza z Krakowa, Jampich uderza z główki, i interweniuje bramkarz KSZO
14:49SiatkoPL
'63: centra gracza KSZO, Krawczyk piąstkuje, potem jeszcze starał się dobić napastnik, ale na lini strzału stał Pietras
14:49RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Górnik Łęczna - Stal Rzeszów
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Jarota Jarocin - Korona Piaski
14:45SiatkoPL
'60: Madejski uderza z około 15m i niecelnie
14:44SiatkoPL
'58: wolny dla KSZO, piłka odbita przez graczy z Krakowa, uderzenie gracza KSZO z pierwszej piłki, rykoszet, i znów niewiele zabrakło
14:40SiatkoPL
piłka opuściła piłkę przy dograniu z ostrego kąta
a jednak nie
'54: 1-2
'54: goool
'53: bomba sprzed pola karnego gracza KSZO, ale broni Krawczyk, no to chyba najlepsza okazja była dzisiaj gospodarzy
14:38SiatkoPL
'52: jednak, dotychczas w tej połowie bardziej naciska KSZO
14:37SiatkoPL
'51:Wieczysta gra dobrze, Kumah miał dobrą okazję na 0-3, ale zmarnował ją
14:34SiatkoPL
'47: kolejna dobra akcja KSZO, po stałym fragmencie, ale jednak nieco zabrakło do bramki
14:31SiatkoPL
'46: Króciutka przerwa, i druga połowa
14:28RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:3 w meczu Polonia Bytom - Odra Opole
14:26RegioWyniki
14:26SiatkoPL
'46: uderzał gracz KSZO, bdb kontra w wykonaniu Chrzanowskiego, ale obok bramki minimalnie i sędzia kończy pierwszą połowę, do przerwy 0-2
14:22SiatkoPL
'42: Majewski z wolnego, ale w mur
14:21RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:2 w meczu Polonia Bytom - Odra Opole
14:20SiatkoPL
'40: Peszko mocno z lewej nogi, ale niecelnie, ale też średnia centra Kury