MCS - boisko treningowe nr 1
Bełchatów, 1-go Maja 61
Odsłon: 430

12:37Maxxey
'89: Lechia dąży do wyrównania. Wcześniej bramkę na 2:1 dla GKS strzelił Patryk Winsztal.
12:31Maxxey
'83: Siedem minut do końca spotkania
12:21Maxxey
'73: Lechia Tomaszów ma teraz przewagę. Widać, że chce wygrać w Bełchatowie.
12:14RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Chrobry Głogów - Miedź II Legnica
12:09RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Bytovia Bytów - Chojniczanka Chojnice
12:08Maxxey
'60: GKS Bełchatów (II połowa): Zawodnik testowany - Oskar Przywara, Arkadiusz Najemski, Bartosz Kołodziejczyk, Mikołaj Grzelak - Damian Michalak, Damian Hilbrycht, Maciej Koziara, Łukasz Wroński, Jakub Bator - Patryk Winsztal
11:57Maxxey
'49: Blisko skutecznego trafienia Mateusz Białek, który jesienią strzelił 44 bramki dla Orląt Cielądz (klasa okręgowa).
11:55Maxxey
'47: W Lechii między innymi: Kaproń, Przybycień, Przygoda
11:54Maxxey
Po zmianie stron dużo zmian w obu drużynach. W bramce Lechii - Krzysztof Baran, dla którego to powrót do tomaszowskiego klubu. Zaczynał w Lechii jako junior.
11:47RegioWyniki
11:46Maxxey
'44: Maciej Mas - to jego drugie trafienie w drugim sparingu. W sobotę pokonał bramkarza Skry Częstochowa.
11:43Maxxey
'42: Mamy 1:1 - celna główka i gol dla GKS Bełchatów. Postaramy się w przerwie ustalić nazwisko strzelca.
11:33Maxxey
'32: Faulowany Jakub Żyznowski, a rzut karny pewnie na bramkę zamienił Bartłomiej Cieślik.
11:21Maxxey
'19: Łukasz Buczkowski bliski uzyskania prowadzenia dla gości.
11:20Maxxey
'19: Kolejny rzut rożny dla Lechii Tomaszów
11:19Maxxey
'18: Pierwszy rzut rożny dla Lechii Tomaszów Mazowiecki.
11:17Maxxey
'16: Po kwadransie gry nie widać różnicy między pierwszoligowcem, a zespołem, który będzie się wiosną bił o utrzymanie w III lidze.
11:16RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Widzew Łódź - Sokół Aleksandrów Łódzki
11:14RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Chrobry Głogów - Miedź II Legnica
11:10Maxxey
'9: Na razie gra w środku pola, bez żadnego rzutu rożnego, rzutu wolnego czy strzału na bramkę
11:05Maxxey
'3: Nieoczekiwanie początek meczu należy do Lechii, która bardzo odważnie rozpoczęła spotkanie.
10:53Maxxey
Lechia: Awdziewicz - Buczkowski, Cyran, Cieślik, Drabik - Szymczak, Żyznowski i pozostali piłkarze testowani przez Dominika Bednarczyka
10:22Maxxey
Zawodnik testowany - Marcin Sierczyński, Hubert Jakubiec, Mariusz Magiera, Kamil Mizera - Filip Laskowski, Michał Pawlik, Waldemar Gancarczyk, Szymon Łapiński, zawodnik testowany - Maciej Mas
10:22Maxxey