pierwsza połowa była słaba, ale druga już emocjonująca
I Koniec meczu, przewaga Czarnych topnieje
14:04SiatkoPL
4 min doliczone
'92: Androniki Michalopoulou strzeliła
14:03SiatkoPL
KONTRA PO ROŻNYM NIEUDANYM DRUŻYNY CZARNYCH ZAWODNICZKI NIE ZDOŁAŁY SIĘ COFNĄĆ I AKCJA OKO W OKO Z BRAMKARKĄ WYKORZYSTANA
14:02SiatkoPL
MEDYK KONIN WYGRYWA DZISIEJSZY MECZ
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
14:01SiatkoPL
ALEŻ TO BYŁA AKCJA!
AJJJJJ BYŁO BLISKO KOLEJNA ŚWIETNA CENTRA Z ROGU BRAMKARKA ZNÓW PRZEGRYWA POJEDYNEK Z ZAWODNICZKĄ STRZAŁ I CHYBA PO RAZ TRZECI ABAMBILA WYBIŁA PIŁKĘ Z LINI BRAMKOWEJ!
13:59SiatkoPL
'88: ale to i tak w przypadku porażki Czarnych przybliża ich o 3 punkty do lidera
i jest informacja, że UKS SMS Łódź po dantejskich scenach w Szczecinie wygrał 2-1 strzelając gole w 86 minucie i 92 minucie
13:56SiatkoPL
'84: Chudzik uderza mocno z kilkunastu metrów, ale nad bramką
13:48SiatkoPL
Abambila i Seybert z kartkami
13:47SiatkoPL
'75: ciekawie rozwiązany wolny, ale ostatecznie strzał wylądował wysoko nad bramkę
13:46SiatkoPL
swietna akcja
wolny 18m dla Czarnych
13:39SiatkoPL
'66: Anna Gawrońska dostała długie podanie z środka boiska, błąd obrony gospodarzy, bramkarka wychodzi za wysoko i Gawrońska lobem pokonuje bramkarkę Czarnych!
13:37SiatkoPL
GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL
padła w polu karnym jedna z zawodniczek Medyka, nie ma mowy mimo wszystko o karnym dla Medyka
bo stała tyłem do bramki
Akcja Sosnowca po skrzydle, świetna centra i jedna z zawodniczek która składała się do podania lub strzału, powalona o ziemie przez obrońcę Medyka, no głupie przewinienie