Stadion Miejski
Brzeziny, Sportowa 1
Odsłon: 770

19:27Maxxey
'78: Jakub Kmita zrobił róźnicę. Strzelił dwa gole dla Widzewa II i lider KEEZA Klasy Okręgowej (grupa I) blisko wygranej
19:23Maxxey
'75: Widzew znów przed szansą, ale tylko boczna siatka!
19:23Maxxey
'74: Znakomita sytuacja gości, ale Raźny znakomicie obronił.
19:22Maxxey
'73: Teraz gra się wyrównała, a lepiej wygląda w ostatnich minutach Start.
19:15~Erleb
2 połowa to już dominacja Widzewa II?
19:10Maxxey
'61: 10:5 w rzutach rożnych dla Widzewa II, ale wynik nadal bezbramkowy
18:39RegioWyniki
18:38Maxxey
'45: Tuż przed końcem pierwszej połowy Widzew II mógł strzelić gola, ale Mikołaj Raźny świetnie obronił.
18:35Maxxey
'42: Jak na razie klarowniejsze sytuacje stworzył Start, a Rafał Mordon kilka razy sprawdził umiejętności Konrada Reszki.
18:34~Erleb
Maxxey brać w Forbet na Widzew II 1,53? Dadzą radę?
18:24Maxxey
'31: Dwusetka Widzewa, ale świetnie broni Mikołaj Raźny. Pół godziny gry za nami i 0:0
18:15Maxxey
'21: Teraz duża szansa Widzewa - Fundambu minimalnie spudłował. Powinno być 1:0.
18:10~winc
Brzeziny - Raźny - Łącki , Poździej , Głowiński , Jedynak - Gralec , Goździk , Lubczyński , Bezbidovich , Malinowski , Mordon
18:08~winc
11 wyjściowa Widzew Konrad Reszka (br / kpt) - Owczarek, Rudol, Cieślak, Mikulić - Kmita, Bartłoszewski, Telestak, Daniel Mąka, Mateusz Malec - Fundambu
18:08~Borikson
Cześć Maxxey. Widzew dużo ma dobrych grajków co grali wyżej? Widzę Fundambu i kto tam jeszcze jest?
18:01Maxxey
Rzut rożny dla Startu
18:01Maxxey
'8: Stuprocentowa sytuacja brzezinian. Strzelał Mordon broni Reszka!
18:01Maxxey
'8: Pierwszy korner dla Startu Brzeziny
17:58Maxxey
'4: Blisko Widzew II, zablokowane uderzenie Fundambu, który od pierwszej minuty dwoi się i troi
10:04~Breznie