W październikowym spotkaniu Żarki wygrywały do 77 minuty 2:1. 10 minut później było już 2:4 dla Babiej Góry. Czy w rewanżowym spotkaniu kibice na Mickiewicza zobaczą równie emocjonujące wydarzenia?

18:351923
'77: Strzał głową Przemysława Burligi z rożnego zatrzymuje obrońca Żarek.
18:351923
'76: Solowa akcja Łukasza Gołuszki, który podaje do Gabriela Janiczaka, a jego strzał zatrzmuje obrońca Żarka.
18:301923
'72: Patryk Bala zbyt lekko trącił bezpańską piłkę z rzutu rożnego, bramakrz Żarek nie dał się zaskoczyć.
18:18RegioWyniki
Zmiana wyniku 4:0 w meczu Tempo Białka - Zatorzanka Zator
18:141923
'56: Bramkarz Żarek z problemami broni płaski strzał Piotra Pacygi, a moment później Maciej Stróżak nad bramką przy próbie dobitki.
18:121923
'53: Rajd Jakuba Talagi kończy się jednym z pudeł kolejki w wydaniu Piotra Pacygi.
17:48RegioWyniki
17:381923
'35: Jakub Talaga minimalnie obok słupka po świetnym przyjęciu długiego dośrodkowania ze środka boiska.
17:321923
'29: Kapitalny strzał Piotra Pacygi w okno bramki z 20 metrów.
17:32RegioWyniki
Zmiana wyniku 3:0 w meczu Tempo Białka - Zatorzanka Zator
17:30RegioWyniki
Zmiana wyniku 2:0 w meczu Tempo Białka - Zatorzanka Zator
17:131923
'9: Gol dla Żarek z niepozornej sytuacji. Obrona Babiej zlekceważyła lekkie dośrodkowanie do Damiana Patyka, a ten głową pokonuje Artura Kachnica.
17:06RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Tempo Białka - Zatorzanka Zator
17:041923
'1: Gabriel Janiczak mocnym strzałem w róg bramki, ale bramkarz Żarek broni w dobrym stylu