Pławanice, Pławanice 33C
Odsłon: 1031
Sędziowie: Kowalski (główny), Romanowski, Misiura.

17:50plawanice
Mecz zakończył się wynikiem 5:3. Cała druga połowa rozgrywana była w bardzo ciężkich warunkach (ulewa).
17:48~Nick
Tragedia z czym do okregowki
17:42plawanice
'88: Dawid Bereda trafia z rzutu karnego. Goście walczą do końca.
17:41plawanice
'87: Rzut karny dla gości.
17:36~lineker
dziadek brame walnął
17:33plawanice
'78: Mirosław Neckar bezpośrednio z rzutu wolnego zdobywa bramkę na 5:2.
17:28plawanice
'74: Łukasz Kuchta strzałem zza pola karnego zdobywa drugą bramkę dla Astry.
17:24plawanice
'70: 4:1 dla Pławanic, bramkę z rzutu karnego zdobył Tomasz Rzeszut.
Faulowany Kacper Nestorowicz.
17:23plawanice
'69: Żółta kartka dla Piotra Lipiaka i rzut karny dla gospodarzy!
17:12plawanice
'57: szybka odpowiedź gości. Na listę strzelców wpisuje się Piotr Lipiak, który zdobył bramkę uderzając piłkę głową po rzucie rożnym.
17:10plawanice
'55: Patryk Szkałuba nie wykorzystał rzutu karnego, jednak zrehabilitował się dobijając swój strzał po interwencji Jakuba Romańczuka.
17:08plawanice
'54: Rzut karny dla Pławanic, po faulu na Kacprze Nestrorowiczu.
17:07plawanice
'53: Karol Stojański podwyższa prowadzenie gospodarzy na 2:0!
16:48plawanice
Do przerwy lider rozgrywek prowadzi 1:0 z Astrą Leśniowice. Mimo skromnego prowadzenia obie drużyny stworzyły sobie sytuacje bramkowe. Najlepszą dla GKS-u zmarnował Tomasz Rzeszut, który przegrał pojedynek z bramkarzem Astry. Z kolei goście najgroźniejszy strzał oddali za sprawą Piotra Lipiaka, który niecelnie uderzył z 7 metra.
16:44RegioWyniki
16:18plawanice
'17: zawodnicy Astry stanęli, myśląc że futbolówka wyszła za linię końcową. Przytomność umysłu zachował Jarosław Szałaj, który doskonale dograł do wbiegającego Patryka Szkałuby. 1:0 dla Pławanic!
16:05plawanice
Goście: żółte koszulki, czarne spodenki i żółte getry.
Gospodarze: białe koszulki, czarne spodenki, białe getry.
11:48~Breznie