Gospodarze uwikłali się w walkę o utrzymanie i coraz bardziej potrzebują punktów. Rywale jednak mają swoje, zupełnie inne cele.

18:53pawelf
Mecz kończy strzał miejscowych z kilkunastu metrów, ale blisko golkipera i ten łapie piłkę
18:29~seihim_gii
Janek na boisko! na pomoc go! i będzie dwa!!
18:22pawelf
'71: Kalicki wywalczył wolnego po lewej stronie pola karnego,.sam dograł, piłka wybita, ale nadbiegający Puzik po nodze bramkarza ulokował piłkę w siatce
18:18RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Babia Góra Sucha Beskidzka - Kalwarianka Kalwaria Zebrzydowska
18:15pawelf
'65: Jeden z gospodarzy próbował zaskoczyć z wolnego z 60 metrów, ale Wałach spokojnie
17:59pawelf
'49: Groźną wrzutka z prawej, bramkarz uprzedza Piekarczyka, a Puzik strzela po obrońcy i korner
17:55pawelf
W przerwie rozgrzewający się Saiczuk kopnął w słupek podtrzymujący siatkę na tyle mocno, że przebił piłkę
17:46pawelf
Pierwsze dwa kwadranse dla przyjezdnych, potem gospodarze zdołali przesunąć grę ze swojej połowy i stworzyć jedną świetną szansę
17:45pawelf