punkty: 955
stadion - brak danych
Odsłon: 1061

14:54zbikz
Przed nami kolejny mecz z silnym rywalem tym razem na własnym boisku. W sobotę będziemy gościć ldera rozgrywek Olimpię Elbląg i o punkty będzie niezmiernie trudno.
14:51zbikz
Koniec spotkania przegrywamy kolejny mecz tym razem z silniejszym przeciwnikiem.
14:39zbikz
Dwie zmiany w naszym zespole, jeszcze jest 10 minut więc warto poszukać wyrównującej bramki.
14:37zbikz
Duża przewaga zespołu gospodarzy zakończyła się zdobyciem bramki przez Łukasza Kuśnierza. Kolejny raz nie potrafimy utrzymać korzystnego rezultatu
14:22zbikz
Żółta kartka dla M. Kierznowskiego za faul na przeciwniku.
14:19zbikz
Na razie po 15minutach drugiej połowy po jednej sytuacji dla każdej z drużyn. Drwęca trafiła w słupek a dla Znicza dobrej sytuacji nie wykorzystał Paweł Adamiec
14:00zbikz
Tak więc z tego wynika że bramkę należy przypisać Michałowi Świderskiemu.
13:59zbikz
Muszę sprostować informację odnośnie strzelca bramki ponieważ otrzymałem mylną informację. Po strzale z rzutu wolnego wykonywanego przez M.Świderskiego piłka po rękach bramkarza Drwęcy wpadła do bramk
13:51zbikz
Ale może tak być bo zawsze graliśmy ładnie ale przegrywaliśmy, może dziś uada się urwać punkty mocnemu zespołowi na jego boisku.
13:50zbikz
Na przerwę schodzimy przy wyniku remisowym 1:1. Wynik remisowy jest wynikiem korzystnym dla nas ale to Drwęca jest zespołem, który przeważał w pierwszej połowie.
13:47RegioWyniki
13:41zbikz
Zmiana podyktowana jest obawą o drugą żółtą kartkę dla Konrada, który wcześnie otrzymał wraz z Konradem Radzikowskim zółte kartoniki.
13:39zbikz
No i w 36minucie mamy trzecioligowy debiut. Za konrada Romachowa wchodzi Maciej Kierznowski
13:37zbikz
Rzut wolny wykonywał Michał Świderski, piłka po strzale Pawła Adamca odbiła się od zawodnika Drwęcy i wpadła do bramki gospodarzy
13:23zbikz
Według przekazywanych informacji Znicz rozgrywa na razie słabe spotkanie. Jak widać kryzys w zespole trwa dalej.
13:21zbikz
P.Piceluk wybił z rąk piłkę A. Radzikowskiemu i dał prowadzenie dla zespołu Drwęcy.
13:19~Masterek
Jagiellonia II Białystok od 12min prowadzi 2:0 po bramce Kędziora
13:10zbikz
Jagiellonia od 3 minuty po strzale J. Pawłowskiego prowadzi z Hajnówką 1:0
13:04zbikz
Dąb prowadzi z Wasilkowem w 47min 1:0
13:02zbikz
Informaceje będę przekazywał w miarę otrzymywanych meldunków z Nowego Miasta Lubawskiego.
13:02zbikz
Mecz rozpoczęła Drwęca, gospodarze na niebiesko, Znicz na biało-zielono.