brawo halniaczek hihi
18:55pawelf
'90 : Czerwona.kartka dla jednego z członków sztabu gości
18:54pawelf
'90 : Przypadkowe podanie z obrony Halniaka, przeciwnik nie trafia w piłkę i wychodzący z własnej połowy napastnik biegł sam przez 40 metrów. Pierwszą próbę wybronił Cichoń, ale wobec dobitki był bezradnych
18:35pawelf
'73: Przyjezdni doszli do sytuacji strzeleckiej na szesnastce, ale próba sporo od lewego słupka
18:31pawelf
'69: Gospodarze wychodzą z kontrą, faul i żółta kartka kartka, ale Halniak domagał się zastosowania korzyści
18:29pawelf
'67: Chwilę potem rzut wolny, zamieszaniem i strzał z półobrotu za wysoki - zmarnowana szansa gorzowian
18:29pawelf
'67: Goście domagają się karnego za zagranie ręką
18:19pawelf
'57: Strzał z dystansu miejscowych, piłka spada na górną siatkę
18:12pawelf
'50: Znów prostopadle zagranie, tym razem trudniejsza sytuacja i Cichoń wraz z blokiem defensywnym wychodzą obronną ręką
18:11pawelf
'48: Idealne prostopadle podanie nad głowami obrońców, Wiśniewski wychodzi sam na sam, ma mnóstwo czasu, ale pokonuje bramkarza z dużą dozą szczęścia - 1:0
18:09pawelf
'46: Wolny z kozłem z 25 metrów, gorzowski bramkarz odbija, dobitka niecelna, ale i tak był spalony
17:55pawelf
Po początkowym naporze gości, Halniak z czasem wyrównał przebieg gry, a w samej końcówce wyraźnie nacisnął. Gorzowianie z kolei musieli wykorzystać już dwie zmiany przed przerwą, co nie jest dobrym znakiem przy ich wąskiej dzisiaj kadrze.
17:53pawelf
Jeszcze jeden róg, zamieszanie w polu bramkowym i obrońcy wyręczają golkipera
17:52RegioWyniki
17:52pawelf
'45 : Krótko grany róg, ciekawa próba techniczna zza szesnastki i kolejna interwencja bramkarza z Gorzowa
17:52pawelf
'45: Rzut wolny z 40 metrów, nieudana centra, ale Cichoń przeliczył się i piłka nieomalże wpadła mu za kołnierz
17:50pawelf
'43: Próba bezpośredniego zaskoczenia z rzutu rożnego przez Halniak, ale Cichoń piąstkuje
17:39pawelf
'32: Przerwa na wodę i wymuszona zmiana w zespole z Gorzowa
17:32pawelf
'26: Kontra gospodarzy, wyjście sam na sam z obrońcą na plecach, ale doskonale broni bramkarz
17:29pawelf
'22: Wrzutka z lewej i Koper bardzo dobrze odbija główkę na korner. Po rogu pewnie łapie i jest faulowany
17:20pawelf
'14: Wolny z niebezpiecznej odległości do Halniaka, rykoszet po murze, zamieszanie i goście dość blisko bramki samobójczej; ostatecznie róg
17:14pawelf
'8: Indywidualna akcja jednego z makowian i za wysoki strzał zza pola karnego
17:11pawelf
'4: Gorzowianie w poprzeczkę z wolnego z lewej strony z boku pola karnego