Sędziowie: brak danych

17:52Fredek889
Pewna wygrana Sparty.
17:49Fredek889
'90 : dośrodkowanie z prawej strony boiska w pole karne Sparty i celny strzał głową Siwka.
17:42Fredek889
'84: bramka Mateusza Wołosa po strzale z lewego narożnika pola karnego w długi róg bramki Orląt
17:39Fredek889
'82: seria kilku bardzo niecelnych strzałów piłkarzy Orląt
17:33Fredek889
'74: w drugiej połowie jal na razie żaden zespół nie stworzył sobie groźnej sytuacji. Sparta kontroluje przebieg meczu
17:08~Kibic636
6 kontaktów z piłką w pierwszej połowie...
Siwek do zmiany, tragedia
17:06Fredek889
'49: Groźny strzał Jacka Mielnika nad poprzeczką bramki Sparty.
16:48Fredek889
Koniec pierwszej połowy. Zasłużone prowadzenie Sparty.
16:48RegioWyniki
'45 : bardzo niecelny strzał rozpaczy Łukasiewicza
16:45Fredek889
'43: kontra Sparty po błędzie podczas rozgrywania pilki przez gospodarzy na ich połowie i jest już 0:2
16:40Fredek889
'39: dwie kapitalne interwencje bramkarza Sparty uchroniły gości przed stratą bramki.
16:37Fredek889
'36: groźny strzał Łukasiewicza z wysokości pola karnego pewnie broni bramkarz Sparty
16:33Fredek889
'32: piłkarze Orląt starają się "wejść" w pole karne Sparty, jednak goście skutecznie rozbijają ich ataki
16:22Fredek889
'20: dobrze ustawieni zawodnicy Sparty skrzętnie wykorzystują błędy piłkarzy Orląt w rozgrywaniu piłki.
16:19Fredek889
'18: .groźne dośrodkowanie Sparty z prawej strony boiska zakończona niecelnym strzałem głową ich zawodnika.
16:14Fredek889
'13: zamieszanie w polu karnym Orląt i brak zdecydowanego wybicia przez ich obrońców wykorzystuje Przemysław Jasiński strzelajac z okolicy 5 metra ppd poprzeczkę.
16:12Fredek889
'11: Groźne dośrodkowanie Sparty. Obrońcy Orląt wybijają na róg.
16:08Fredek889