Odsłon: 1099

17:47plawanice
Zapraszamy na naszą kolejną relację!
17:46plawanice
Koniec meczu. Na inauguracje sezonu GKS Pławanice Kamień przegrał z Saweną Sawin 0:4.
17:45RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Vojsławia Wojsławice - Victoria Żmudź
17:41plawanice
'86: Na 4:0 podwyższa rezerwowy Maciej Lipko.
17:33plawanice
'78: Co ciekawe, na boisku wystąpiło dziś 3 bramkarzy po stronie gospodarzy - Niemirowski, Pawluk i Toporowski.
17:31plawanice
'77: Kapitanem Pławanic - Mateusz Dudzic.
17:30plawanice
'76: Ostatnia zmiana u gospodarzy. Na boisku melduje się Kacper Kozioł w miejsce Roberta Hawryluka.
17:28plawanice
'74: Jakub Czmielewski zdobywa swojego drugiego gola w tym meczu i wyprowadza Sawenę na prowadzenie 3:0.
'73: Żółtą kartką ukarany Kamil Kawalec.
17:24plawanice
'70: Po zejściu Piotra Kapelusznego opaskę kapitana przejął Robert Hawryluk.
'69: Gol dla Saweny, ale sędzia boczny podnosi chorągiewkę.
'69: Jakub Jaglewicz przegrywa pojedynek z Arielem Pawlukiem.
17:22plawanice
'68: Damian Wiśniewski pudłuje w sytuacji sam na sam z Rafałem Wilgockim.
17:21plawanice
'66: Podwójna zmiana wśród gospodarzy. Za Kapelusznego i Petruka wchodzą dwaj juniorzy - Toporowski i Grzywna.
17:20plawanice
'65: Tomasz Piech w sytuacji 1 vs 1 z bramkarzem Pławanic, ale strzela nad bramką.
17:15plawanice
'61: Sawena kontroluje przebieg spotkania.
17:07plawanice
'53: Jakub Czmielewski podwyższa prowadzenie Saweny. Goście prowadzą w Pławanicach już 2:0.
17:00plawanice
'46: W przerwie meczu doszło do zmiany wśród gospodarzy. Na boisku melduje się Ariel Pawluk w miejsce Michała Niemirowskiego.
16:48plawanice
Koniec I połowy. Sawena do przerwy prowadzi 1:0 po bramce Przemysława Matejka. Czekamy na drugą część gry,
16:47RegioWyniki
16:45plawanice
'43: Przemysław Matejek zdobywa pierwszą bramkę w meczu i wyprowadza Sawenę na prowadzenie 1:0.
16:41plawanice
'39: doskonała sytuacja Dudzica, który przegrywa w sytuacji 1 vs 1 z Rafałem Wilgockim.
16:26plawanice
'24: Szybka kontra Saweny. Tym razem akcje finalizuje Jakub Jaglewicz, który także trafia w poprzeczkę.
16:25plawanice
'22: W odpowiedzi gospodarze. Bliski zdobycia bramki Mateusz Dudzic, jednak jego strzał trafia w poprzeczkę.
16:23plawanice
'21: Druga bramkowa sytuacja Saweny, ale ponownie lepszy Niemirowski.
16:17plawanice
'15: Blisko strzelenia bramki Jakub Czmielewski, jednak świetnie broni Michał Niemirowski. Nadal 0:0.
16:12plawanice
'10: Początek meczu wyrównany.
16:11RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Vojsławia Wojsławice - Victoria Żmudź
16:05plawanice
'3: Kapitanem w drużynie Pławanic jest Piotr Kapeluszny, z kolei Sawenę reprezentuje Jakub Jaglewicz.
16:04plawanice
'3: Gol dla Saweny, ale sędzia odgwizduje pozycję spaloną.