Sędziowie: Rafał Arendarczyk (Nowy Targ)

Mecz zacięty, ale jednak zasłużyli na to zwycięstwo zawodnicy z Stróż
Koniec meczu! Kolejarz inkasuje 3 punkty pokonując Tarnovię 2 do 1
19:31SiatkoPL
'90 : TAK JEST!
'90 : ale potem jeszcze piłka została wybita na różny i juz chyba nic złego dla gospodarzy się nie stanie
'90 : 96 minuta akcja Kolejarza świetne przejęcie piłki Gruca oddał strzał świetny, ale Leśniak jeszcze ratuje Tarnovię
19:27SiatkoPL
'90 : no juz zostało 2 minuty. 93 minuta na zegarach
'90 : Gruca z kartką
19:25SiatkoPL
'90: 5 minut doliczył pan sędzia z Nowego Targu
19:20SiatkoPL
'86: Gruca lekko urwał się obrońcom gości, uderzył z 16 metra mocno, ale prosto w bramkarza
19:13SiatkoPL
'79: Tokarczyk za dyskusje z sędzia dostaje kartkę
19:09SiatkoPL
'73: ależ zepsuli teraz akcje piłkarze Kolejarza, piłka przypadkowo przechodzi do Przetacznika ten na sam na sam z bramkarzem, mija nawet tego bramkarza i zamiast szukać uderzenia na pustą juz byle jak, byleby wpadło, to zwleka z decyzją przez co zdążyli się cofnąć obrońcy Tarnowian i przerwali akcje
19:05SiatkoPL
'71: Jan Krok do Jakubowskiego, a ten perfekcyjnie uderza z dystansu, ale cudowna interwencja Leśniaka i to on uratował Tarnovię
18:54SiatkoPL
'59: uderzenie mniej więcej z pola karnego z linii właściwie, ale broni bramkarz ten kąśliwy strzał piłkarza gospodarzy
18:52SiatkoPL
'57: wchodzi na boisko. I tutaj powiem wprost, raczej nieulubieniec kibiców. Czyli Przemysław Bury. Który grał w Unii Tarnów, potem w Okocimskim, a teraz gra w znienawidzonym przez kibiców zespole Tarnovii
18:49SiatkoPL
'55: GRUCA RUSZA ŚRODKIEM ZAGRYWA DO NOEPILNOWANEGO W POLU KARNYM JANA KROKA A TEN BARDZO MOCNO UDERZA I STRZELA GOOLA 2-1
18:48SiatkoPL
'53: GOOOOOOOL
18:43SiatkoPL