Maxxey wpisał przed tobą
17:39~Sportsmen
0-2 Wojciechowski 81 min
17:38Maxxey
I to już raczej koniec nadziei Concordii. Krzysztof Wojciechowski strzelił drugiego gola
17:32Maxxey
'76: W 68. minucie Concordia miała sytuację, ale Mateusz Wlazłowski obronił sytuację sam na sam
17:18Maxxey
'61: Już kwadrans gry za nami. Bez zmian w Elblągu. Unia zmierza do drugiej rundy
17:12RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:1 w meczu Ślęza Wrocław - Chojniczanka Chojnice
17:10Maxxey
'53: Przyjezdni w końcówce pierwszej połowy umieścili po raz drugi piłkę w bramce Concordii, ale sędzia gola nie uznał.
17:09Maxxey
'52: Concordia aktywniejsza, ale Unia dobrze się broni.
16:46Maxxey
Bliżej II rundy Unia, która do przerwy, po trafieniu Piotra Kłąba, prowadzi 1:0.
16:46RegioWyniki
16:40RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Ślęza Wrocław - Chojniczanka Chojnice
16:38~Sportsmen
0-1 Kłąb brawo Unia!!!
16:38Maxxey
'39: I ta przewaga, o której pisałem, zamieniła się w bramkę. Piotr Kłąb i Unia prowadzi 1:0!
16:35Maxxey
'37: 2:2 w rożnych
16:34Maxxey
'35: Teraz lekka przewaga Unii, ale widać, że obie drużyny boją się zaryzykować i zaatakować, pachnie bezbramkowym remisem
16:31~kopacz
mexxey musi trzymac profesjonalne zachowanie wiec ja ci to powiem: zamknij ryj a jak nie to spierdalaj do apki bukmachera
16:29~Sportsmen
To badz aktywniejszy bo chyba oglądałeś Górnika Zabrze��
16:29Maxxey
'30: 30 minut gry - 2:1 w rożnych dla Concordii, 2:0 w celnych strzałach - posiadanie 53/47