Mecz siódmej kolejki Keeza B klasa Tarnów/ Brzesko
Stadion KS Okocimski
Brzesko, Okocimska 34
Odsłon: 418

21:17SiatkoPL
Bramka na 9-0 jednak oficjalnie w protokole uznana jako trafienie Zakareyi, a nie samobój
14:54SiatkoPL
Są faworytami do awansu po takich meczach
Okocimski nadal gromi I nie daje żadnych szans
14:53SiatkoPL
Jastrząb mimo wysokiej pozycji nie stworzył żadnego zagrożenia. A pierwszy strzał oddał w 69 minucie meczu
14:50SiatkoPL
Okas jeszcze oddał ładny strzał w 90 minucie który minimalnie minął bramkę i przez to jest 9 A nie 10
14:49SiatkoPL
'90: Koniec
14:45SiatkoPL
'86: Czy Okocimski jak z Błekitnymi 10-0 wygra I gol na 10 w 90 minucie?
14:44SiatkoPL
'85: uderzenie z 16m pilka odbija się od obrońcy Jastrzębia I wpada do siatki. Czy to samobój czy nie. Trudno ująć. Jednak uznam jako samobój bo to zmylilo bramkarza
14:40SiatkoPL
'80: akcja 4 na 3 OKS na spokojnie poklepał piłkę. Kurek do kolegi A ten na pustą uderzył mocno pod poprzeczkę
14:38SiatkoPL
'80: czysty mecz
'79: ładny mecz prawie 80 minut i zero kartek
14:32SiatkoPL
'73: Jastrząb nadal jest bezradny. Ale czy będzie 10?
14:25SiatkoPL
'66: strzal Okasa sprzed pola sparował na bok bramkarz, Ale potem do piłki dopadł Kurek I dobił na pustą bramkę gdyż bramkarz był na ziemi
14:05SiatkoPL
'46: była już akcja Dogranie Dixiego w pole karne strzał z główki i minimalnie obok Kurek
14:04SiatkoPL
'46: Druga połowa I zmiana w Jastrzebiu
13:56SiatkoPL
Okocimski nie dał żadnych wątpliwości. Dominacja ogromna I też to 5-0 to nie jest najwyższy wynik jaki powinien być. Myślę, że Jastrząb nie był 10% przy piłce tyle co Okocimski. Dwójka Piwoszy oddala około 20 strzałów I były 4 pręty
13:55SiatkoPL
Ostatnia akcja pierwszej połowy piękna prostopadła piłka na sam na sam I zawodnik Piwoszy bez kombinacji uderzył mocno obok słupka na 5-0 strzelił gola równo z 45 minutą i sędzia sekundę po tej bramce zakończył pierwszą połowę i do przerwy 5-0. Wawryka świetny mecz dużo wykreował
13:52RegioWyniki
13:47SiatkoPL
'40: OKS nadal głodny i nadal lepszy
'39: I 4-0 akcja Wawryki był na skrzydle w piękny sposób przerzucił piłkę nad obrońca I zagrał do napastnika A ten z najbliższej odległości strzelił na 4-0
13:46SiatkoPL
'38: A wcześniej sam na sam Ale przekombinowane
13:45SiatkoPL
'38: Teraz kolejna akcja strzał z 12m I poprzeczka
'37: aczkolwiek Okocimski powinien już prowadzić koło 6:0
13:44SiatkoPL
'37: I 3-0
'37: bezradny bramkarz