Rewanż Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński (Puchar Polski) Pierwszy mecz 3-1 dla Błękitnych

22:39nafciarz111
Koniec drugiej połowy spotkania i będziemy mieli dogrywkę!
22:18nafciarz111
'74: GOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Dawid Kownacki i Lech Poznań prowadzi już 3-1! Jeżeli takim wynikiem zakończy się mecz to będziemy mieli dogrywkę!
22:08nafciarz111
'64: W dalszym ciągu Lech Poznań prowadzi 2-1 , ale to Błękitni przy takim wyniku są w finale Pucharu Polski!
21:34nafciarz111
Koniec pierwszej połowy , spotkanie jest bardzo ciekawe ale sędzia jednak czerwoną kartką popsuł trochę ten mecz i Błękitni muszą się teraz już zdecydowanie bronić
21:33RegioWyniki
21:30nafciarz111
'44: GOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Formella i Lech Poznań prowadzi już 2-1!
21:21nafciarz111
'34: GOOOOOOOOOOOOOL!!! Lech Poznań zdobywa bramkę wyrównującą i wraca do gry o finał!
21:16nafciarz111
'29: Czerwona kartka dla Łukasza Kosakiewicza! Błękitni będą grali w osłabieniu!
21:07nafciarz111
'21: Marek Ufnal kolejna bardzo dobra interwencja!
21:06nafciarz111
'20: GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL!!! Piotr Wojtasiak fenomenalna bramka! Błękitni są w tej chwili już bardzo blisko finału!
20:54nafciarz111
'8: Piłkę do siatki kieruje Dawid Kownacki , ale sędzia dopatrzył się spalonego
20:51nafciarz111
'5: Marek Ufnal!!! Kapitalna interwencja Lech co chwile stwarza sobie okazje na strzelenie bramki!
20:49nafciarz111
'2: Dobra okazja do strzelenia bramki przez Lecha Poznań , ale Szymon Pawłowski minimalnie obok bramki!
20:31nafciarz111
Kibice Błękitnych Stargard już są w Poznaniu i na pewno głośnym dopingiem będą starali się pomóc swojej drużynie w walce o finał na stadionie narodowym!
17:21nafciarz111
Już o 20:45 początek spotkania Lech Poznań-Błękitni Stargard Szczeciński! Spotkanie zapowiada się bardzo ciekawie i na pewno nie zabraknie emocji. Drużynę z Pomorza wspierać dzisiaj będzie ponad dwu tysięczna grupa kibiców! Kto zmierzy się w Wielkim Finale z Legią Warszawa? Tego dowiemy się już za kilka godzin.