Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: około 60
Odsłon: 2044
Sędziowie: arbiter główny: Paweł Jenda (WS Siedlce), arbitrzy liniowi: Tomasz Seredziuk, Adam Trędowicz

17:50JanuszFutbolu
90 minut za nami. Niby remis, ale gdyby analizować każdą z połów osobno, to podział punktów byłby ostatnim z rezultatów, który moglibyśmy wytypować. Pierwsza połowa - dominacja Ożarowianki, druga odsłona - zdecydowana przewaga gości. Paradoksalnie jest to wynik niesprawiedliwy, ale na inny żadną z drużyn nie było chyba dzisiaj stać. Dziękujemy za relację!
17:50~MKS
jaki wynik w sochaczewie ?
17:44~przemo616
JanuszFutbolu dzięki za relację
17:43JanuszFutbolu
'90: Rzut wolny dla KSO z linii pola karnego, ale Jabłoński przerzuca piłkę nad bramką.
17:41JanuszFutbolu
'87: Żyrardowianka stawia w tym momencie na całkowity atak. Drużynie z Ożarowa jakby odcięło prąd w drugiej połowie, nawet wsparcie od kibiców niewiele im pomaga.
17:34JanuszFutbolu
'81: Midak schodzi z rozciętą głową - bolesna kontuzja.
17:31JanuszFutbolu
'76: Paweł Jabłoński kontra Robert Stawiarski, kto pierwszy dojdzie do piłki w polu karnym? Z naszego stanowiska wydawało się, że to pomocnik gospodarzy przejął jako pierwszy piłkę, a potem powalony przez bramkarza runął w polu karnym! Sędzia widział to jednak inaczej i nie wskazał na wapno.
17:23~przemo616
czasem tak bywa
17:22JanuszFutbolu
'69: Piłkarze z Żyrardowa wyraźnie poczuli, że w tym meczu mogą zgarnąć pełną pulę. Co się dzieje z graczami Ożarowianki? Chyba w przerwie zamienili się talentami z przyjezdnymi.
'68: Wiemy już za kogo pojawił się strzelec wyrównującej bramki, zmiana zaktualizowana.
17:20~ksieciu
Kso do boju
17:17~przemo616
super żyrka do bou
17:17JanuszFutbolu
'63: GOOOOOL! Żyrardów wyrównuje! W niegroźnej sytuacji bramkarz wypluwa piłkę przed siebie, a zawodnik-widmo, którego wejścia na boisko nie odnotowaliśmy, strzela gola! Brawa dla Marusiaka za odnalezienie się w tej sytuacji.
17:13JanuszFutbolu
'56: Goście powinni remisować. Niekryty zawodnik uderzał z narożnika pola karnego, ale piłka minimalnie minęła poprzeczkę. Wciąż 1:0.
17:09JanuszFutbolu
Zapraszamy do udziału w dyskusji :)
17:08JanuszFutbolu
'53: Okres przewagi Ożarowianki, jak tak dalej pójdzie, to podwyższenie prowadzenia jest wielce prawdopodobne.
17:06JanuszFutbolu
Aktualizacja: teraz to już grad :(
17:03JanuszFutbolu
Zaczyna padać deszcz.
'49: Goście rozpoczęli od mocnego uderzenia, kilka akcji oskrzydlających, ale defensywa Ożarowianki pokazuje, że (jak na razie) są monolitem.
16:53JanuszFutbolu
Pierwsza połowa za nami. Po początkowej przewadze gości drużyna Ożarowianka doszła do głosu, by ostatecznie przejąć inicjatywę i udokumentować to strzelonym golem. Na szczególne słowa pochwały zasługuje Bartosz Kwiatkowski - w dzisiejszym meczu to prawdziwy playmaker drużyny: drybluje, rozrzuca, kreuje. Praktycznie każda akcja przechodzi przez jego nogi. Nie można także zapominać o strzelcu bramki, Arturze Dębcu, który świetnie znalazł się w tamtej sytuacji. Od pewnego momentu drużyna KSO w całości prezentuje się zupełnie solidnie, czego nie można powiedzieć o gościach - im dalej w mecz, tym bardziej są oni na równi pochyłej. Czy trener Żyrardowianki zdoła ich wystarczająco zmotywować na drugą odsłonę meczu? Przekonamy się niebawem!
16:46RegioWyniki
16:45JanuszFutbolu
'44: Piłka poza boiskiem. Efekt? Trafiony radiowóz, ale dalszych goli nie ma :)
16:40JanuszFutbolu
'38: GOOOOOOOOOOOOOOOOL! Rzut rożny dla Ożarowianki, Artur Dębiec wsadza głowę tam, gdzie inni boją się wsadzać inne rzeczy... i prowadzenie KSO staje się faktem!
16:38JanuszFutbolu
'34: Stuprocentowa okazja Żyrardowianki! Goście mieli groźny rzut wolny z 20 metrów, strzelec chytrze uderzył po ziemi, piłka przetoczyła się pod skaczącym murem... oraz minimalnie obok lewego słupka gospodarzy. Kłusek i jego ekipa mogą mówić o dużym szczęściu!
16:34JanuszFutbolu
'31: Gospodarze przejęli w tym momencie inicjatywę. Seria dobrych akcji kończonych dośrodkowaniami, ale piłka nie chce znaleźć drogi na głowy partnerów.
16:32JanuszFutbolu
'29: Obie drużyny na razie prezentują angielski styl gry.
16:30JanuszFutbolu
'27: Strzał z 10m. Napastnik gospodarzy nie wykorzystuje 100% sytuacji. To powinien być gol.
16:28JanuszFutbolu
'27: Piłka wybita po stałym fragmencie.
16:27JanuszFutbolu
'26: Zagranie ręką na 30m. Rzut wolny dla KSO.
'24: Napastnik KSO kontuzjowany. Powinien to rozbiegać i będzie dobrze.