Sędziowie: Paweł Sitkowski, Piotr Jamrowski, Patryk Kędzior

16:53twisted123
Dziękuję, że byli państwo ze mną. Do usłyszenia!
16:51twisted123
I w tym momencie sędzia zakończył drugą połowę. Wynik 3:0 dla drużyny gospodarzy. Widać było, że pod wodzą nowego szkoleniowca Stalówka prezentuje się na prawdę ciekawie.
16:49twisted123
'94: Dośrodkowanie Olszewskiego kończy Żelisko, lecz wprost w bramkarza.
16:48twisted123
'93: Co ciekawe już druga próba w tym meczu lobowania bramkarza Czarnych. Widać, że lubi on grać bardzo wysoko.
'92: Kilka podań zawodników z Połańca lecz piłkę przejmują Stalowcy. Wychodzą z kontrą lecz piłka po strzale ląduje na piłkochwycie.
16:47RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:2 w meczu Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski
16:45twisted123
'91: Sędzia dolicza co najmniej 5 minut.
16:44twisted123
'89: Niedokładne podanie jednego z pomocników Czarnych. Do piłki dopada Żelisko, lecz wprost w ręce bramkarza.
16:39twisted123
'83: Strzał Pietrzyka z przed pola karnego lecz prawdopodobnie trafił nie czysto w piłkę gdyż ta wylądowała pod chorągiewką oznaczającą narożnik boiska.
16:35twisted123
'80: Kolejny strzał Stalówki mija bramkę Czarnych praktycznie obcierając słupek.
'79: Włożenie piłki na 11 metr i z tzw. "Karola" piłkę w w sam środek uderza Jopek. Na posterunku Siryk.
16:30twisted123
'76: Rzut rożny dla Stali. Dokładne dośrodkowanie, Świderski z półobrotu jednak nad poprzeczką.
16:29twisted123
'74: I... kolejne zmiany w drużynie Czarnych Połaniec.
16:28twisted123
'73: Dwie zmiany także w zespole gospodarzy.
16:26twisted123
'71: Faul na połowie i żółta kartka dla Pietrzyka.
16:25twisted123
'70: Dwie zmiany w drużynie gości.
16:24twisted123
'69: W ciągu minuty 2 groźne sytuacje dla Stali.
16:23twisted123
'67: Bardzo dobra sytuacja dla Czarnych. Strzałem pod poprzeczkę próbował zaskoczyć Michał Banik lecz na posterunku Smyłek.
16:20twisted123
'65: Szansa dla gości. Lewą stroną Bażant lecz w obronę włączył się pomocnik Stalówki - Aleksander Drobot.
16:18RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Podhale Nowy Targ - Siarka Tarnobrzeg
16:18twisted123
'63: GOOOL! Rzut rożny dośrodkowanie do niepilnowanego Świderskiego ten strzałem z woleja... podaje do Khorolskiego i w meczu mamy 3:0 dla gospodarzy.
16:16twisted123
'61: GOOOL! Szybka piłka do boku przejmuje ją Drobot. Zagrywa do Świderskiego i ten pakuje ją do bramki!
16:15RegioWyniki
Zmiana wyniku 1:0 w meczu Korona Rzeszów - Wólczanka Wólka Pełkińska
16:14twisted123
'60: Strzał Dudy z około 25 metrów i... słupek!
16:13twisted123
'58: Niedokładne podanie Hudzika i z piłką na bramkę pędził Damian Bawor. W sytuację wmieszał się jeden ze stoperów Stali i zmusił do niedokładnego strzału zawodnika z Połańca.
16:11twisted123
'56: Atak gości zatrzymuje Smyłek, zagrywa szybko do Świderskiego lecz ten kilka metrów nad poprzeczką.
16:09twisted123
'54: Taktyczny faul i pierwsze upomnienie w tym meczu. Żółtą kartką ukarany obrońca Stali - Volodymyr Korolsky.
16:07twisted123
'52: Bokiem boiska przedzierał się Świderski i wywalczył rzut rożny.
16:06twisted123
'51: Na drugą połowę goście wyszli chyba z większa chęcią i determinacją gdyż to oni przejęli prowadzenie gry.
16:05RegioWyniki
Zmiana wyniku 0:1 w meczu Chełmianka Chełm - Orlęta Radzyń Podlaski