Sędziowie: Główny- Falencki M., Asystenci- Komorowski K., Sieński

Wydaje się ze mecz zakończy się tym wynikiem
Paf już gra na czas, oj tak nie wygrywa lider :)
Nie bez powodu wojo na taką ksywę Strzegowski wojownik
17:06~Ben
Wojo pokazuje wielkie serce i charakter. Gra z kontuzja i jest przewodnikiem tej drużyny
17:04~Olo
Jeszcze bezczelny Pelka który bije brawo i mówi: dobrze Dusza przerwałeś. Chłopie pierdolnij sie w swoj pusty łeb
17:01~Ben
Paf bez pomysłu na zatrzymanie kolejnych ataków GKSu
16:58~Ben
Dusza, chłopie mogłeś złamać nogę koledze z drużyny przeciwnej j jeszcze się cieszysz. Tragiczne zachowanie wstydź się i za siebie k za swoich kolegów którzy biją ci brawo
16:57Gksstrzeg
TO POWINNA BYĆ CZERWONA KARTKA!!! Prosta noga piłka poza zasięgiem napastnika a ten brutalnym faulem kończy prawdopodobnie dzisiejsze zawody woja
16:54~Ben
Ależ akcja mączka. Minął przeciwników i świetne zagranie na druga stronę do Tadka i wystarczyło dobrze dołożyć nogę
16:52~Ben
Bardzo dobra wrzutka gracza Pafu, zgranie i gol. Coś w stylu bramki polski w meczu z Albania w Warszawie. Gdzie piłkę dorzucał Moder
16:41~Ben
Mączek poprowadź ta drużynę po zwycięstwo!
16:41~Ben
0
16:23RegioWyniki
16:21~Ben
Szymon Zawadzki w końcu miał swoją akcje, przeszedł 3/4 i zagrał piłkę marzenie dla napastnika.
16:21Gksstrzeg
Skład w drugiej zakładce
16:20~Ben
Niestety tracimy bramkę do szatni
16:19~Ben
Ależ groźna sytuacja Letmana, daniel świetny odbiór w środkowej części boiska. Prostopadła piłka i letman nie potrafi dobrze się zabrać, mogłobyc 0:2
16:18~Yuri2406
Jak wygląda 11-GKS-u?
16:18~Ben
Kogut nie bierze poprawek na swoje błędne dezycje z poprzednich meczy. Już 2 raz wychodzi do wrzutki kiedy nie jest pewny wypiąstkowania piłki.
16:16~Ben
Groźny strzał Rutka zza pola karnego, kapitan Pafu wyglada dziś bardzo dobrze
16:15~Ben
Kogut dziś bezrobotny.
16:13~Ben
Na bardzo duże pochwały zasługuje dziś Mietek ma naprawdę wymagającego rywala na stronie- Szymona Zawadzkiego. Na ten moment wygrał wszytskie pojedynki, za każdym razem odbierał, przecinał
16:09~Ben
Zaczyna się złe dziać w środku pola, Michał uczestniczy w akcjach ofensywnych, ale brak zaangażowania w powroty. To trzeba zmienić, Daniel teraz inteligentnie przerwał napory PAFU
16:04~Yuri2406