Stadion KS Ożarowiakna
Ożarów Mazowiecki, Poznańska 123
Widzowie: około 150
Odsłon: 1193
Sędziowie: arbiter główny: Krzysztof Jakubik (WS Siedlce); arbitrzy liniowi: Grzegorz Dąbrowski, Tomasz Seredziuk

17:53JanuszFutbolu
Drużyna Ożarowianka dominuje w pierwszej połowie, kontroluje grę, a następnie goście strzelają bramkę w drugiej odsłonie i przejmują inicjatywę, spychając gospodarzy do obrony. Brzmi znajomo? Tak jest, to już kolejnych mecz z takim oto scenariuszem. Tym razem jednak w myśl zasady "do trzech razy sztuka" Ożarowianka dowiozła zwycięstwo do samego końca. Trzeba jednak przyznać, że gospodarze nie wykorzystali wielu dogodnych sytuacji (np. rzutu karnego przy 2:0 czy też wielu kontrataków przy wyniku 2:1) - gdyby to uczynili, mecz nie byłby taką nerwówką. Ale czym jest piłka nożna bez emocji? Dzięki temu przeżyliśmy ekscytujące 90 minut, zwieńczone wiktorią Ożarowianki. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje!
17:45JanuszFutbolu
'91: Ostatnie 2 minuty!
17:44JanuszFutbolu
'89: Drużyna z Ożarowa wraca z dalekiej podróży, o mały włos nie stracili bramki. Po tej sytuacji ruszyli z kontrą która również mogła zakończyć się bramką! Tylko gdyby zawodnik KSO miał lepsze przyśpieszenie...
17:38~Chalwa
Widzę, że dużo się dzieje w drugiej połowie. :D
17:24JanuszFutbolu
'69: GOOOOOOL! Wrzutka z lewej strony, uderzenie głową i bramka kontaktowa! Mazowsze - jeszcze nie wszystko stracone!
17:22JanuszFutbolu
~Chalwa, wszyscy grają dzisiaj dobrze lub bardzo dobrze. Po raz kolejny na słowa pochwały zasługuje Kwiatkowski, jak widać jego forma zwyżkuje z każdym kolejnym meczem rundy wiosennej.
17:18~Chalwa
Mam pytanie. Czy któryś z zawodników Ożarowianki ma swój słabszy lub lepszy dzień?
17:16JanuszFutbolu
'61: Akcja gości lewym skrzydłem, podanie do Guyguy, ten kiwa się z obrońcami, oddaje piłkę koledze, strzał! Piłka mija słupek.
17:11JanuszFutbolu
'56: Stały fragment dla drużyny KSO. Wrzutka! Ale zawodnik gospodarzy za późno wyskoczył i piłka opuszcza boisko. Rozpocznie bramkarz.
17:09JanuszFutbolu
'55: Kwiatkowski rewelacyjnie podaje do ustawionego na skrzydle Jasińskiego, ten z pierwszej piłki wbija w pole karne ale milimetry dzielą napastnika KSO od zdobycia trzeciej bramki. Obrońca drużyny gości wybija piłkę.
17:02JanuszFutbolu
'46: Druga połowa rozpoczęta
16:49JanuszFutbolu
~Chalwa, już poprawione
Pierwsze 45 minut upłynęło pod całkowite dyktando Ożarowianki. KSO gra w takim tempie i z takim polotem, że czasami aż żal gości. Ale to dopiero pierwsza połowa. Czy Mazowsze zdoła odwrócić losy meczu w przeciągu następnych trzech kwadransów? Zarówno kibice gospodarzy, jak i sami zawodnicy liczą zapewne na to, że spotkanie jest już rozstrzygnięte. Do zobaczenia po przerwie!
16:46RegioWyniki
16:43JanuszFutbolu
'42: Ojojoj, ależ groźne wejście Titunina! Aż chciałoby się powiedzieć "a mógł zabić"... Jankiewicz przez dłuższą chwilę zwijał się z bólu, ale ostatecznie nie stało mu się chyba nic poważnego.
16:42JanuszFutbolu
'40: Piękna parada Kłuska. Po rzucie rożnym dla Mazowsza i celnej główce z bliskiej odległości, bramkarz gospodarzy (użyjemy tu utartego do granic możliwości zwrotu) "wyciągnął się jak struna" i schwytał piłkę. To była najlepsza okazja gości jak do tej pory.
16:42~Chalwa
Dlaczego Pomarański nie ma numerka?
16:39JanuszFutbolu
'39: Spadający liść z 35 metrów w wykonaniu piłkarza Mazowsza - piłkę w koszyczek pewnym chwytem łapie... rozgrzewający się za boiskiem rezerwowy z Grójca :)
16:37JanuszFutbolu
'36: Nie ma gola! Słaby strzał Pomarańskiego obroniony przez bramkarza, dobitka Kwiatkowskiego również przelatuje nad poprzeczką. Golkiper z Grójca chyba wyczytał ten strzał w jego oczach.
16:36JanuszFutbolu
'35: Rzut karny dla gospodarzy!
16:35JanuszFutbolu
'34: Gooooooooooaaa nie ma! Kwiatkowski kapitalnym 30-metrowym podaniem zewnętrzną częścią stopy obsługuje Jankiewicza, ten uderza, jest bramka... i niestety dla KSO jest także spalony. To naprawdę były milimetry!
16:30JanuszFutbolu
'27: GOOOOOOOOOOOOL! Lewandowski swoim prostopadłym podaniem zahipnotyzował obronę Mazowsza, wszyscy stanęli jak słupy soli - ale nie Jankiewicz! Popularna ożarowska "Rakieta" odpaliła w odpowiednim momencie i w sytuacji sam na sam napastnik gospodarzy ze spokojem pokonał golkipera z Grójca. Na razie zanosi się na tęgie lanie, ale nauczeni doświadczeniem z poprzednich meczów absolutnie nie skreślamy gości.
16:24JanuszFutbolu
'23: Kontynuując terminologię muzyczną - tym razem Mazowsze Grójec wpasowało się w rytm. Ładna akcja, dośrodkowanie, ale w tym przypadku napastnik pokazał, że chyba nie lubi główkować. Rozpocznie bramkarz.
16:23JanuszFutbolu
'21: Na razie Mazowsze tańczy w rytm muzyki granej przez Ożarowiankę. Niestety dla gości, nie jest to piękny taniec - więcej w nim mylnych kroków i nietaktów...
16:21JanuszFutbolu
'20: Strzał-obrona-słupek! Potem rzut rożny, wybicie poza szesnastkę i Lewandowski uderza z całej siły - zabrakło naprawdę niewiele! Jego imiennik Mariusz mógłby być dumny z tego, jaką siłą uderzenia dysponuje pomocnik KSO :)
16:19JanuszFutbolu
'19: Kolejne minuty przepływają pod dyktando gospodarzy. Czy uda się to udokumentować drugim golem?
16:14JanuszFutbolu
'13: GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! W relacji live mamy do wyboru tylko gol zwykły/rzut karny/samobój, ale chciałoby się powiedzieć, że to gol niezwykły! Tiki-taka w wykonaniu Ożarowianki, duet Kwiatkowski-Jabłoński rozklepuje we dwóch obronę gości i Kwiatkowski sprytnym strzałem po ziemi pokonuje bramkarza!
16:11JanuszFutbolu
'10: Strzał z daleka drużyny Mazowsza, bramkarz gospodarzy ze spokojem patrzy jak piłka opuszcza boisko.
16:10JanuszFutbolu
'9: Stały fragment na 20m dla drużyny KSO, wrzutka na dalszy słupek ale bramkarz wybija.