Zambrów, Wyszyńskiego 8
Odsłon: 1478
Sędziowie: Patryk Kępka (Miłomłyn)

18:55zbikz
Po 95 minutach gry sędzia Kępka zakończył spotkanie, które pechowo przegraliśmy 1:0
18:26zbikz
Kolejny raz tracimy bramkę nie po jakiejś akcji przeciwnika lecz sami stwarzamy przeciwnikowi sytuację po których on zdobywa bramki.
18:22zbikz
Nieuważnie wybicie piłki przez Michała Świderskiego i Lemanek otwiera wynik na 1:0 dla Olimpii Zambrów
18:20zbikz
Olimpia trochę podkręciła tempo gry i kilka razy groźnie zaatakowała naszą bramkę lecz bez skutku.
18:07zbikz
Po przerwie dwie zmiany w zespole ZNICZA, za Kierznowskiego i D Świderskiego weszli Adamiec i Romachów
17:54zbikz
Poniżej powinno być "kontrowersyjna" klawiatura przekłamuje sorry
17:52zbikz
Bez reakcji reakcji sędziego głównego. To powinien być rzut karny dla Znicza.
17:52zbikz
Ta część spotkania z sytuacjami tak dla jednej jak i drugiej drużyny. Najbardziej kantrowersujna sytuacja zdarzyła się w polu karnym Olimpii gdzie zawdbkik gospodarzy zatrzymał piłkę ręką.
17:49zbikz
Dobiegła końca I część spotkania, Olimpia Zambrów remisuje ze Zniczem 0:0
17:46RegioWyniki
17:35zbikz
Gra toczy się w środkowej części boiska
17:27zbikz
Olimpia także miała dwie sytuacje do otwarcia wyniku ale zawodnicy z Zambrowa byli nieskuteczni
17:25zbikz
Rożny dla Zambrowa
17:24zbikz
Po 20 minutach wynik bez zmian 0:0. Sędzia nie odgwizdał ewidętnej ręki w polu karnym Olimpii Zambrów.
17:21~kibol1231
jakies sytuacje
17:00zbikz
Dawid Ekstowicz i Kamil Melka, wczoraj rozegrali pełny mecz w juniorach w Działdowie i dzis nie mogli być brani przy ustalaniu składu.
16:59zbikz
Ławka: A. Radzikowski, K. Giza, Konrad Romachów, Paweł Adamiec, I. Piwko.
16:53~ojea
to ciezko bedzie jak taki sklad, a kto na lawce zostaje?
15:50zbikz
Nasz zespół wspierać będzie około 50 osobowa grupa kibiców, która wybrała się dodatkowym autokarem do Zambrowa.
15:47zbikz
W dzisiejszym spotkaniu nasz zespół wystąpi bez pauzującego za żółte kartki Jacka Falkowskiego. Meczu w pierwszym składzie nie rozpocznie Paweł Adamiec i Konrad Romachów, którym dokuczają mikrourazy.